Малюки наро-дилися з різницею в кілька годин, але коли батьки побачили їх разом, то відразу ж усвідомили, що все йде своєю чергою …

Їм лише кілька днів, але їх батьки думають, що їм, можливо, вже судилося стати коханцями.Мами Морган Ернандес і Крістіана Шіффлетт ніколи раніше не зустрічалися, але у них більше спільного, ніж ви думаєте.Обидві мами повинні були народитися 26 березня, але обидві їх дитини вирішили з’явитися раніше.

У неділю о 14:06 Морган і її чоловік Едвін вітали появу на світ свого сина. Потім, 18 годин і 8 хвилин потому, Крістіана і її чоловік Аллан вітали свою маленьку дівчинку.На перший погляд це не здається великим збігом, але коли батьки пішли провідати своїх дітей в дитячу, вони не могли повірити своїм очам.

У лікарні дитину Ернандеса, Ромео, поклали поруч з дитиною Шіффлетта, яку — як ви вже здогадалися — назвали Джульєттою!Постійний фотограф лікарні Прибережній Кароліни Кессі Клейшулт відобразила милих немовлят в їх ліжках поруч один з одним.

— Це був просто збіг. Насправді вони обидва повинні були бути народжені 26 березня, але вони обидва з’явилися раніше.»Ми вже жартували, що їм потрібен шлюб за домовленістю», — додала вона. «Я сказала їм, що якщо вони хочуть замовити мене зараз в якості весільного фотографа, вони можуть це зробити прямо зараз»
Тільки час покаже, що приготувала доля цим «нещасним немовлятам»!