Після 11 років спільного життя чоловік залишив дружину і пішов. Через два роки діти подарували їй зів’ялі квіти …

83-річна жінка поділилася зворушливою історією з своєї молодості. Чоловік вирішив з нею розлучитися, тому вона впала у відчай. Але їхні діти визволили її зі скрутного становища, нагадавши, що вони можуть вирости здоровими і красивими тільки з материнською ласкою.

» Коли мій чоловік оголосив, що хоче розлучитися через 11 років шлюбу, я відразу подумала про двох наших дітях.
Моєму маленькому хлопчикові було всього п’ять років, а дочці — чотири. Чи буде їм боляче, якщо сім’я розпадеться? Як я зможу запобігти цьому?

Я не була впевнена, що впораюся із завданням, але мені довелося спробувати. Думки про це не давали мені спокою.
Я ходила до церкви щонеділі. У будні дні я перевіряла домашні завдання дітей і стежила за тим, щоб вони завжди виконували завдання, які їм були доручені. Тим часом я й гадки не мала, що робити зі своїм життям.

З моменту розлучення пройшло 2 роки. До церкви щодня ходило багато матерів. Священик сказав, що слід поважати їх усіх, бо вони піклуються про дітей, люблять їх, а потім попросив кожну дитину підійти до вівтаря і вибрати квітка для своєї матері.

Мої син і дочка вийшли, взявшись за руки, а потім повернулися з двома злегка пошарпаними, зів’ялими квітами. Вони пишалися своїм вибором і посміхалися. Я теж посміхнулася.
Пізніше я поцікавилася, чому вони вибрали саме ці квіти. Мій маленький син поцілував мене і сказав: «Мама, тому що ця квіточка потребує тебе».
Я заплакала, а мої діти обіймали мене. Це був найкращий подарунок до дня Матері, який я коли-небудь отримувала.