Я Збрехала Чоловікові, Що Y Нас Буде Хлопчик Він Пообіцяв Купити Міні Машину, Якщо Я Народжу Сина. Коли Сергій Прийшов До Поло Гового Забирати Нас З Немовлям, Я Була В Шоці, Побачивши Його Таким

Я збрехала чоловікові, що y нас буде хлопчик. Він пообіцяв купити мені машину, якщо я народжу сина. Коли Сергій прийшов до пологового забирати нас з немовлям, я була в шоці, побачивши його таким …Я збрехала чоловікові, що y нас буде хлопчик. Він пообіцяв купити мені машину, якщо пику сина. Коли Сергій прийшов y пологове забирати нас з немовлям, я була в шоці, побачивши його таким. Всі дівчата плакали …Три роки ми хотіли дитину і ось, ypa, все вийшло. Вагітність, токсикоз, всі інші радощі і мрійливий вираз обличчя мого Сергія, коли він говорив про те, як він хоче сина.

Він часто розмовляв з моїм животиком, розповідав про те, як вони будуть їздити на риболовлю, як він навчить його грати в футбол.А ще він на повному серйозі пообіцяв, що за народження сина подарує мені машину. Машину я давно хотіла. Мріяла не перший рік, вивчилася на права. І тут — такий шанс, отримати такий шикарний подарунок.Пішла я на У3Д, стиснувши кулаки: тільки б хлопчик.Але У3Д показало, що дівчинка. Без сумнівів і можливості трактування результатів в сторону хлопчика. Увечері Сергій приїхав з роботи — і я йому збрехала. Сказала: 100% хлопчисько буде, лікарі навіть не сумнівалися.

Як же я хотіла машину, хто б знав … Минув час, поїхала я народжувати. Все відмінно пройшло, вага 3200 г, здоровенька дівчинка.На виписку приїхав Сергій.Як побачила я його, все стала валити на У3Д, мовляв, бувають помилки, ніхто гарантії повної дати не може і все таке. А він, як дочку побачив, мало не заплакав від щастя! Взяв її на руки дбайливо, як кришталеву, і заусміхався, і такий y нього вид був щасливий — ніколи його таким не бачила.» Ти ж хлопчика хотів, але ось дочка вийшла «, — кажу я.

«Та яка різниця», — сказав він. «Ось твої ключі від ластівки нової, будеш дочку нашу на гуртки і прогулянки возити ». І простягнув мені ключі від ВМW. Ось так збулася моя мрія.А дочка y нас, до речі, росте «татова». Любить по деревах лазити, грає з татом в м’яч у дворі. Любить його шалено. І він її теж. Балує, іграшками задаровує, книжки читає на ніч.А син. Над сином поки ще «працюємо», коли дочку вкладаємо спати.