Дівчина з Росії вийшла заміж за африканського принца. Погляньте, які гарні у них наро-дилися діти.

Дівчина з Росії вийшла заміж за африканського принца. Погляньте, які гарні у них народилися діти!Наталя Йіса — щаслива дружина, мати і успішний блогер. Доля цієї дуже простої дівчини була дуже цікавою. Звичайна студентка познайомилася з хлопцем з Нігерії, він навчався з нею в університеті. Джейкоб і Наталія іноді бачилися, віталися, але практично не спілкувалися. Доля звела їх разом 4 роки по тому. Розумний і симпатичний хлопець зумів завоювати серце дівчини, і вони зрозуміли, що їхні почуття зовсім не були дружніми. Через тиждень Джейкоб зробив пропозицію своїй дівчині.

Наталя вирішила познайомити Джейкоба зі своїми батьками. Батьки дівчинки сподівалися, що з часом пара розлучиться, вони не були готові до такого зятя.Джейкоб, в свою чергу, зізнався своїй матері, що вибрав собі пару і хотів узаконити стосунки. Жінка прилетіла в Росію, щоб побачитися з обраницею свого сина. Жінка поговорила з Наталею і зрозуміла, що це любов; вона відразу ж благословила їхній шлюб.

Згодом батьки Наталії зрозуміли, що дівчину і хлопця пов’язує справжня любов; вони оцінили його виховання, галантність, ерудицію та інтелект. Наташа боялася того, як її бабуся і дідусь візьмуть її обранця.
Старше покоління було більш лояльним; з першої зустрічі вони знайшли спільну мову з хлопцем і схвалили їх відносини. Моя бабуся була зачарована його вихованням, розумом і шанобливим ставленням, а дідусь цінував, що знаходив співрозмовника на будь-яку тему.

Перше весілля пари відбулася в Росії. Він пройшов за всіма правилами і традиціями, щоб батьки Наталії були присутні на весіллі своєї дочки. Молоді люди підійшли до святкування відповідально. Вони вибрали незвичайні кільця: у Наталії було кільце у формі Африки, у Джейкоба — кільце у формі Росії. Кільця традиційно надягали один одному на праву руку.

Кілька місяців по тому пара зіграла весілля в Нігерії. Вона весілля за європейськими традиціями. Кілька подружок нареченої, кілька друзів нареченого. Свято пройшло яскраво і стильно!
Пара наділи кільця вже на ліву руку. Зараз вони носять кільця ось так: Наташа, за нашою традицією, на правій руці, її чоловік, за традицією своєї країни — на лівій. Ось така особливість. Джейкоб розумів, що не зможе побудувати кар’єру в Росії. У той же час він вважається спадкоємцем престолу в своїй країні; в його родині є дуже шановні люди для своєї країни. Справжній принц.

Наташа ризикнула і покинула батьківщину. Вона приїхала в екзотичну країну і підтримала свого чоловіка. Сім’я Джейкоба прийняла дівчинку і постаралася допомогти їй звикнути до нової країни і традицій.Незабаром у пари народився син Яго-Макс. Відповідно до законів Нігерії, у її громадян немає по батькові, тільки подвійне ім’я. Діти в Нігерії вже у віці 2 років ходять в дитячий сад, читають і навіть допомагають по дому. Батьки вчать дітей бути незалежними.

Наташа дізналася, що її обранець — спадкоємець цілої династії, тільки після весілля, майже як у відомій комедії! Для хлопця було важливо, щоб його любили за його якості. Виявилося, що по батьківській лінії всі чоловіки в його родині були старійшинами племені, а по материнській — королевами.
Незабаром у пари народилася дівчинка — Зара. Багато людей спостерігають за цією яскравою парою. Красива і гармонійна сім’я захоплює своїм позитивним ставленням. Діти — просто чудо!
Ну, що ви скажете з цього приводу?