Галина Шубеніна Наро-дила В 60 Років. Ось Як Виглядає Дівчинка Сьогодні.

Жінка, яка народила в 60, показала свою доньку, якій вже 5 років!Кілька років тому про цю історію говорила вся країна. Жінка на ім’я Галина Шубеніна народила дочку в 60 років. Ця тема навіть обговорюватися на різних телепередачах і шоу.Природно, не обійшлося і без негативних коментарів. Багато людей думають, що якщо жінка народжує в похилому віці, то дитина буде слабкою, хворобливою, або з патологією.

Галина ж спокійно приймала критику всі ці роки і заявляла про те, що йшла на такий вчинок усвідомлено.
Коли жінка була ще молодою і юною, вона познайомилася з чоловіком і закохалася в нього. Потім народила від нього сина. Але незабаром пара розійшлася.

Галина стала виховувати синочка поодинці. Коли їй було 50, вона знову відчула себе коханою. Правда, чоловік був молодший за неї на 8 років. Але в ті ж роки сталося нещастя — сина Галини не стало. Новий чоловік надавав їй підтримку у всьому. Потім вони вирішили одружитися. Тоді Галина і задумалася про дитину. Лікарі до останнього відмовляли її, але вона була непохитна у своєму рішенні.

У 2015 році народилася дівчинка, яку назвали Клеопатрою. Зараз їй вже 5 років, вона росте дуже життєрадісною і веселою. За розвитком вона ні скільки не поступається своїм ровесникам.Вона любить ходити в дитячий сад і танцювати. В саду її завжди хвалять і ставлять в приклад іншим.У Галини і чоловіка досить скромні заробіток і пенсія. Але головне для них — повноцінне сімейне щастя!