13 років поспіль вона або ваrітна, або годує грудьми. Подробиці життя багатодітної мами.

У одній багатодітній матері, яка народила 8 дітей, за 10 років з’явилося на світло семеро. Кожен Новий рік, починаючи з 2007 року, жінка або перебувала в положенні і збиралася народжувати, або вона тільки що народила і годувала грудьми дитину.Загалом, тільки 2020 Новий рік багатодітна мати зустріла в незвичайному для себе стані: вона не була вагітна і більше не годувала грудьми. Для неї це стан стало незвичайним і незвичним. Зазвичай вона відчувала біль в спині або животі, ноги у неї опухали.

Чоловік цієї жінки взяв вихідний на канікули, щоб побути поруч зі своєю родиною. Тому вони всі разом прикрасили різдвяну ялинку і приготували святкові страви.Вперше за 10 років багатодітна мати змогла звернути на себе увагу і привести себе в порядок. Вона зробила макіяж, зачіску і вибрала наряд.
Новий рік видався спокійним. Не було необхідності постійно годувати малюка, можна було по-справжньому розслабитися і відчути наближення свята.

У моїй голові весь час крутилися думки про те, що час невблаганно біжить, що з кожним роком стає все легше і легше. Мати захоплювалася своїми дітьми, які повторювали слово «мама» з усіх боків.Жінка з любов’ю дивилася на своїх дітей і думала, що вдячна долі за всіх їх. Діти — це таке щастя, а коли дітей 8, це щастя стає в кілька разів більше.
Багатодітній матері неодноразово доводилося чути питання про те, чи збирається вона народжувати знову. На це вона відповідає, що спеціально не планує дитини.

Якщо так трапиться, що настане вагітність, то вся сім’я чекатиме народження з нетерпінням і любов’ю. У той же час абсолютно не має значення, що скажуть оточуючі люди.