Я Дуже Довго Вибирав Подарунок Для Своєї Дружини, Тому Був Розчаpований, Коли Дізнався, Як Вона Розпорядилася Їм.

Наближався ювілей моєї коханої дружини, і я дуже переживав, не знав, що подарувати. Справа в тому, що я дуже ретельно ставлюся до таких питань. Мені хотілося, щоб подарунок був цінним і справив враження на мою дружину. Хотілося, щоб це було щось значуще. До того ж я думав, щоб цей подарунок час від часу нагадував їй про мене. Так я перебрав безліч варіантів і зрештою зупинився на сережках. Коли я вручив їй ці сережки, я отримав саме ту реакцію, якої домагався. Я був задоволений, бо помітив щиру радість та подяку за цей подарунок. Мені було приємно усвідомлювати, що я не помилився з вибором, після стількох мук. Однак чомусь вона надягла їх за весь цей час лише кілька разів.

Хоча я спеціально вибирав таку модель, щоб можна було частіше одягати її. Це була досить практична модель, я не хотів, щоб вона місяцями чекала нагоди, щоб одягти їх. І ось одного разу я випадково перетинаюсь на вулиці зі своєю тещею. І що ви вважаєте? Коли ми перекинулися парою слів, я помітив на ній такі самі сережки, як і в моєї дружини. Тоді я навмисне зробив їй комплімент, щоб подивитися на її реакцію. — Відмінні сережки, і як Ви завжди підбираєте такі витончені вироби? А вона мені спокійно зізналася, що ці сережки подарувала їй дочку. Звичайно, я вже розумів це, але все одно було прикро чути підтвердження своїм припущенням. Я відчув себе справжнім дурнем, який так трепетно вибирав подарунок для своєї коханої жінки, а вона просто віддала його своїй матері. Це щось так означало.

Я розумію, що це дивно, але я ввічливо попросив її зняти ці сережки та віддати їх мені. Вирішив, що мені буде спокійніше, якщо вони залишаться у мене, ніж я бачитиму, як дружина ставиться до мого подарунка. Зрозуміло, теща відразу донесла про те, що сталося своїй доньці. Здається, вона назвала мене жадібною і нещирою людиною. А дружина вимагала, щоб я вибачився перед її мамою і віддав ці сережки назад. В іншому випадку вона погрожувала подати на розлучення. Мовляв, і залишайся тоді наодинці зі своїми сережками. З одного боку, я усвідомлюю, що зробив подарунок, а вона їм може розпоряджатися, як їй заманеться. Але з іншого боку, хочеться, щоб це відповідало моїм очікуванням. Тому ми з дружиною все ще перебуваємо у напружених стосунках.