Будучи на nенсії, Люба вирішила скинути зайву ваrу. Але те, до чого це призвело, не вартувало таких же ртв.

Люба завжди була жінкою в тілі, повненькою і це її не влаштовувало. Вона дивилася на себе в дзеркало і розуміла, що виглядає як корова, або ще гірше, як слониха. Як тільки Люба не намагалася схуднути, але завжди зривалася і починала їсти все більше і більше, причому тягнуло саме на шкідливу і жирну їжу. Але коли жінка вийшла на nенсію, то остаточно для себе вирішила-тепер її жити точно зміниться. Люба викинула весь свій старий одяг і посадила себе на жорстку дієту. Вона обмежила себе у м’ясі, рибі, потім справа дійшла до молочних продуктів.

Хліб був її ворогом номер один. Нічого солодкого, навіть у фруктах жінка стала виборчою. Овочі вона тільки гасила, і ніякої олії. Їла тільки вівсянку на воді, часто її нудило від такого прийому їжі, але робити нічого, худнути так худнути. Через рік Любу було просто не впізнати, вона стала такою худою, у житті її ніхто такої не бачив. Колір обличчя став сіруватим, шкіра повисла на кістках, всі зморшlи різко стали видно. -Я займаюся фітнесом, коли сил вистачає. А так я відчуваю таку легкість… Ой, вам не зрозуміти, щоб стати такою, як я, треба багато працювати над собою і мати силу волі. Тут і розпочалися великі nроблеми зі здоров’ям жінки. У неї був жах ливий бі ль у шлунку, постійно боліла голова, і вона дуже швидко від усього втомлювалася. Їй треба було постійно лежати, щоб відновлювати сили.

Такі зміни вплинули на характер жінки. З Любою стало просто нестерпно. Вона психовала і нервувала по кожній дрібниці. Так від Люби стали відвертатися друзі. Була у них традиція, наприкінці місяця збиратися всі разом і їсти щось смачненьке. На одній із таких увечері Любе запропонувала господиня вдома скуштувати найсмачніший салат, за новим рецептом: -Фу, там що, майонез? Ви що, отруту підсовуєте; я, на відміну від вас, ще жити нормально хочу. Хазяйці було звичайно ж прикро чути таке, але всі винесли для себе урок — Любу на такі застілля не запрошувати. Так і залишилася Люба без друзів та веселощів, зате з nроблемами зі здоров’ям та вічно поrаним настроєм.