Кохаnkа чоловіка виrнала Риту з дома, але це не зло мило її

Риті і колі було по 18 років, коли вони одружилися. У них все було добре: щаслива сім’я, планували дітей, але в один момент все змінилося. Закінчивши педагогічний університет, Рита влаштувалася на роботу вчителем, Коля був програмістом. Обидва піднялися: він відкрив компанію і став директором, вона стала директором школи.

З kолишнім директором у Рити були хороші стосунkи. Вони часто разом пили чай, Риті подобалося слухати історії життя цієї доброї і милої жінки. Вона, будучи директором, часто відвідувала її. «Нам треба зустрітися сьогодні ввечері», — прийшло повідомлення з незнайомого номера. Рита проігнорувала, хіба мало хто це. Через деякий час їй подзвонила дівчина з проханням про зустріч, так як у неї є до рити пропозицію.

— Я і ваш чоловік працюємо в одній компанії, ми з вашим чоловіком зустрічаємося, я часто буваю у нього в будинку, йдіть з нашого життя-сказала жінка Весь світ навколо Рити звалився, в той час як вона чаї пила, її чоловік зраджував їй в їхньому будинку. Вона повернулася додому, побачивши чоловіка, спокійно підійшла і запитала: чи правду сказала їй та жінка.

Отримавши позитивну відповідь, Рита сама не зрозуміла, як зібрала свої речі і пішла з дому. Тепер вона щаслива: відкрила приватну школу і стала її директором. Фінансово вона ні в чому не потребувала, але дітей у неї не було. Виявляється, вона була ваrітна первістком, коли пішла з дому, хоча сама того і не знала. Але цю дитину вона втратила.