Маму трьох дітей спіймали на kрадіжці продуктів. Але те, що зробили поліцейські, просто не вкладається в голові

Тереза Уест потрапила в жахливо важке фінансове становище: у неї не було грошей навіть на те, щоб купити їжу для своїх дітей, і вона була змушена красти продукти в магазині. Жінка була морально готова до будь-яких наслідків, і одного разу її зловили. Але реакція місцевої поліції довела її до сліз …

Під час патрулювання поліцейські Кейт Бредшоу і Кендіс Спрагінс отримали інформацію про те, що була здійснена крадіжка в продовольчому магазині Food Lion в Хіллсборо. Вони негайно виїхали на місце злочину.
Однак, поліцейські вирішили не затримувати злочинницю безпосередньо в магазині, а простежити за нею до самого будинку. Тільки там вони дізналися справжню причину, яка штовхнула мати трьох дітей на порушення закону.
Тереза розповіла патрульним, що вона зверталася за допомогою, але протягом трьох днів в її будинку повністю була відсутня їжа, і вона разом зі своїми прийомними дітьми голодувала весь цей час. І тоді жінка вирішила, що у неї просто немає іншого виходу.

Одного разу мати вкрала для своїх дітей товари першої необхідності: сума чека була невеликою і становила 36 доларів. Спершу поліцейські не повірили Терезі, але, побачивши абсолютно порожній холодильник, перейнялися до жінки співчуттям.Зрозуміло, поліцейські зобов’язані були в будь-якому випадку виписати штраф Терезі і змусити її повернути всю вкрадену їжу в магазин.Поліцейський відділ Хіллсборо висвітлив це правопорушення на своїй публічній сторінці в Facebook: в замітці відзначили, що дії жінки складно віднести до злочину, оскільки на них штовхнула її зовсім не жадібність і спрага наживи, а відчайдушна необхідність прогодувати власних дітей.

В цей же вечір поліцейські, які затримали Терезу, повернулися в її будинок з пакетами, наповненими їжею, яку вони купили на власні кошти. Вони купили для багатодітної сім’ї всі продукти першої необхідності — м’ясо, овочі, фрукти, крупи, хліб.Тереза розплакалася від подяки і зізналася, що щиро сподівалася на те, що станеться диво, і хтось допоможе їй. І саме так і сталося!Поліцейський відділ Хіллсборо прокоментував благородний вчинок своїх службовців словами про те, що кожен їхній працівник в першу чергу людина з чутливою душею, а потім вже поліцейський. Тому вони дуже часто виявляють співчуття. Поліцейські не тільки стоять на сторожі закону і захищають населення від злочинів; вони здатні на більше для блага громадян.