У черговий раз Борис зібрався до свого нового kохання, тільки от двері йому відкрила он красуня білявка, а високий накачаний чоловік у халаті.

Борис щасливо повертався додому, життя в нього заграло новими фарбами. Борис мав улюблену дружину, з якою він одружився з великого кохання в молодості і двоє дітей, але вони вже дорослі. Пристрасть до дружини вщухала з кожним роком, все ж таки більше 20 років разом. Якось прийшла на роботу до Бориса одна жінка. Вона була досить молодою, гарною блондинкою з довгими віями: -Починіть мені терміново праску. -Жінка, я так не можу без черги. Деякі люди без холодильника залишилися, треба спочатку їм допомогти.

-Ну, будь ласка, мені терміново потрібна ця праска, — мило сказала дівчина, поморгавши своїми віями, мало не заплакала. -Ну добре, давайте свою праску. Після цього випадку дівчина повідомила, що ще зламався пилосос. -Я не змогла його принести, дуже вже він великий і важкий. Чи не могли б ви прийти до мене додому, щоб побачити, що з ним? -Але ми не працюємо вдома, – заперечив Борис. Але він знову не зміг встояти перед красунею білявкою. А потім його візити до неї стали все частіше і без причини. Так вона стала його коxанкою.

Борис був просто окрилений від щастя, така красуня, з такою фігурою, готує, щоправда, не дуже. Але скільки любові і ласки став отримувати Борис. Від дружини все старанно ховалося, він казав, що в четвер у нього особливо завантажений день. В черговий раз Борис зібрався до свого нового кохання, зайшов у магазин і купив великий букет квітів, вино, фрукти. Тільки ось двері йому відчинила не красуня блондинка, а високий м’язистий чоловік у халаті. -Тобі чого тут треба? -А я … я техніку прийшов лагодити.

-Свєточка, тут якийсь сантехнік, ти викликала? З кімнати вийшла блондинка, байдуже подивилася на Бориса і сказала: -Не пам’ятаю такого. Тоді чоловік урізав Борису своїм кулаком по щелепі так, що ви бив її. Борис одразу помчав до ліkарні, проклинаючи нещасну блондинку. Вдома дружині сказав, що чоловік однієї клієнтки його неправильно зрозумів, от і отримав нема за що. Але сам собі Борис пообіцяв, що більше не зраджyватиме дружині.