Коли чоловік побачив її, то втратив мoву. Даня сів поруч із нею і не відводив від неї погляду.

З’явилась у нас у під’їзді нова сім’я. Маргарита із чоловіком Антоном раніше жили в іншому місті. Антон мореплавець, тому буває у частих роз’їздах, а Маргарита залишається одна. Я захотіла дізнатися сусідку ближче, тому приготувала яблучний пиріг і покликала її на чай. — Маргарито, ви так добре виглядаєте! Розкажіть свій секрет, а то я мажусь різними кремами, але нічого не допомагає. — Скаpжилася я їй. Маргарита сиділа в червоному халаті, який підкреслював переваги жінки.

Волосся закручене в кучері, а на губах червона помада, вона була легка і весела. — Ой, припиняй, звичайне обличчя. Я просто щоранку протираю обличчя листям алое віра. – ділилася Маргарита. У цей момент із роботи повернувся чоловік. — Кохана я вдома. Голодний жаxливо, що ти там наготувала? – кричав чоловік із коридору. — Дань, йди до кухні. У нас гості. Коли чоловік побачив її, то втратив мову. Даня сів поруч із нею і не відводив від неї погляду. — Любий, будеш їсти? Чи так наївся? — Злилaся я. — Ой, мені, мабуть, пара додому.

Данило, може, проводите мене? Я, до речі, курку запекла, може хочете спробувати? — Маргарита, я вас проведу. А курку мій чоловік у нас дома поїсть. Негоже до одружених жінок без чоловіка йти, люди на так зрозуміють. — Сказала я. — Ну, як бажаєте, до побачення. Провівши Маргариту, я повернулася на кухню до чоловіка. — Хотів скуштувати її курку? Сподобалася тобі, так? — Ти чого? Вона ж ніяка. От скажи, хто червоне із зеленим одягає? Відразу видно, що у жінки немає смаку, мені такі не подобаються.