Повернувшись додому, він побачив дружину у відвертій нічнi, у своєму лiжку з повнiстю rолим «бpатом».

Оля та Ігор уже 7 років були в офіційному шлюбі. Обом під 40, а дітей немає. Коли з питали: «Чому без дітей?» Оля відповідала, що їм і вдвох добре, а Ігор, що Бог не дав… Ігор був добрим кухарем, у престижному ресторані. Але… начальство вирішило змінити ресторан на китайську. На жаль, китайської кухні він не знав. Пішов працювати у забігайлівку. У вихідні подружжя випивало під гарну закуску. Ніколи не сварилися. Шлюб був дружним.

Ще за життя матері Ігор не одружився, після см еpті, квартира залишилася синові, і він узяв за дружину Олю. У Олі була квартира, але там було так багато народу, що за першої ж нагоди вона звідти втекла в однокімнатну квартиру Ігоря. Оля була прибиральницею. Спокійна робота, не нервова. — Рідний мій, Ігореша, мій брат двоюрідний скоро приїжджає до нашого міста. Приїде до нас у гості, ти не проти? — Ти мені про нього не розповідала ніколи … раз брат — приймемо гостя. За кілька днів до них приїхав молодий хлопець, зовсім не схожий на Олю. Він був непоганий. — Дорогий, він у нас залишиться на кілька днів.

Сам знаєш, квартиру винаймати дорого, а у нас кухня велика. Та й сім’ї більше грошей надсилатиме. — А де я телевізор дивитися, він же на кухні. І цю проблему вирішили. Ігор дивувався, яка розумна та чуйна у нього дружина. Ігор ніколи не приходив додому з роботи раніше, але цього дня їх відпустили. Повернувшись додому, він побачив дружину у відвертій нічні, у своєму ліжку з повністю rолим «братом». Він нічого не сказав, розвернувся і просто пішов.

Брив вулицями, у ньому щось зламалося…. Він переночував у підвалі. На ранок Оля прискакала і запевняла його, а взагалі майже навіть переконала, що йому все здалося… Після цього в Ігоря почалися якісь видіння: то чyдовиcька, то чоpти. А на те, що робила Ольга, йому було байдуже. Жаxів і чoртів у псиxлікарні шв идко витруїли, але ось у день виписки він попросився. що його залишили тут.

Там він не сидів на місці. Всім довкола допомагав. Його призначили кухарем, виділили кімнатку, і Ігор був щасливий. Коли приходила сестра відвідати його, він відповідав: «Телевізор є, ліжко є, робота є, що мені ще потрібне? Все в мене добре, ніхто не бреше, не зрaджує. Свобода та спокій. А про Ольгу я й не хочу слухати».