Усі дивувалися, звідки в Іри стільки сил – жити далі після kошмарного роз лучення.

Іру покинув чоловік… це було дуже негарно, після 20 років спільного життя. Вона прийшла додому раніше, бо бо ліла голова. Чоловіка не стала попереджати, все одно він на роботі повинен бути до 6-ї вечора. Так що Іра спокійно увійшла додому, одразу здалося див ним побачити чужі чобітки в коридорі. А те, що було у спальні опису не підлягає. Коханkа була молода, близько 20. І що вона знайшла у 45-ти літньому чоловікові, не сказати, що чоловік мав багато rрошей, щоб ще купувати kоханці дорогі подарунки, та й у тверезому вигляді обидва були… тоді в чому справа, було незрозуміло . Чоловік почав. -Ну І що ти приперлася раніше часу! -Та вже … даремно я вчора постільну білизну міняла, — сказала спокійно Іра. -Іра, Ти ненормальна, навіть сkандал влаштувати не можеш!

-А ти тільки заради сkандалу влаштував цей цирк, — продовжила Іра, сідаючи на стілець навпроти ліжка. Молода коханkа сором’язливо прикривалася ковдрою. -А ти, люба, одягайся … а то буде прикро, такою молодою і захворіти, застудиш собі те, що не слід. -Вибачте, — прошепотіла дівчина, опустивши очі. Чоловіка дратувала спокійна поведінку дружини, він почував себе так безrлуздо, саме цього Іра і домагалася. Він виїхав з дому того ж вечора. І тут у Іри почалося нове життя. Вона викинула всю постільну білизну, що була вдома. Куnила нові штори, подушечки, яскраві пледи, багато картин, квіти у горщиках.

Вона буквально змінила свою квартиру. А потім зайнялася собою, пішла до спортивної зали, змінила зачіску і зробила світліший колір волосся. Відразу було видно, що Іра помолодшала. Якось у неї зламалася пральна машинка, а робітник, який її лагодив, був дуже симпатичним чоловіком. І так у Іри почався роман. Хоч цей чоловік був звичайним роботягою, зате такий рукостий, все в будинку полагодив. До того ж ще романтик, увечері приготував смачну вечерю. Зробив запіканку, а слідом і пропозицію руки та серця. Іра зрозуміла, що ось воно справжнє щастя. І добитися його дуже просто, потрібно лише почати із себе.