У новорічну ніч чоловік залишив мене одну і пішов до мами. Повернувся він тільки під ранок і, не повірите, що сказав мені..

Перед Новим роком Валя стояла весь день на кухні. Стільки всього ще потрібно встигнути приготувати, салатики, м’ясо … тут приходить чоловік з магазину, і каже: — Все Валь, готуйся. Увечері мама зі своєю сестрою прийде, так що будемо всі разом свято зустрічати. — Міша, навіщо ти їх покликав? Хотів все зіпсувати? Дзвони і говори, щоб не приходили. — Валь, ну як я мамі таке скажу, та ладно тобі, все добре пройде. Після готування Валя побігла переодягатися, адже до Нового року залишилося всього 3 години. Тут-то і прийшла свекруха зі своєю сестрою.

— А ми тут холодець і бутерброди з рибою принесли, так і знали, що у вас на столі нічого путнього не знайдеться. — Я взагалі-то весь вечір готувала, зараз м’ясо з духовки витягну, — почала Валя. — Та яке м’ясо? Воно у тебе все сухе виходить, як добре, що ми свій холодець принесли. Після бою курантів свекруха з сестрою включили музику на всю котушку і пустилися в танок. — Валька, а ти завжди така сумна? І як моєму Мішеньці з тобою не нудно… — Ну вже вибачте, що я готую погано, холодець ненавиджу, і з вашим Мішенькою не скачу як кінь.

— А ти мені тут не дерзі, так краще ми у себе вдома продовжимо святкувати Новий Рік. Міша ти з нами? -Звичайно, мама. — Тоді більше додому можеш не повертатися, — крикнула Валя наостанок чоловікові. Всю ніч Валя плакала і думала про Мішу. Чому ж він пішов, може вона реально поrана господиня або йому нудно з нею. Валя переживала, і ось під ранок Міша повернувся. — Валь, я вчора так багато випив … майже не пам’ятаю, що було. Чому я у мами вдома прокинувся? — Нічого, нічого не сталося. Ти проходь, Мішенька, тут салатики залишилися якраз. — Ой, дуже люблю твої салатики, Валя. Як мені з тобою пощастило, — сказав Міша. Поки Валя готувала все до столу, Міша подзвонив мамі: — Все вийшло. Вона все ж любить мене, як миленького зустріла. А я то вже злякався, що вона мене розлюбила, так що спасибі мама тобі за вчорашній цирк.