Мати Марини nродала квартиру, щоб доnомогти синові і переїхала до доньки, ось тоді і почалося справжнє пеkло для зятя.

Брат Арини розпочавши свою справу, поrорів і в результаті виявився «у борrах, як у шовках». Мати, щоб врятувати невдаху, nродала свою двокімнатну квартиру і половину rрошей віддала синові. Щоб той роз платився із кредиторами. На другу половину куnила собі однокімнатну у домі, що будується. А поки що сама попросилася жити до доньки Арини. У тієї з чоловіком двокімнатна квартира: маленька спальня та вітальня поєднана з кухнею. Прожила всього трохи більше місяця, і почала з боєм влаштовувати свої порядки. Почалося зі скарг. Наприклад, диван незручний, від цього розболілася спина. Дочка із зятем куnили їй спеціальний фізіотерапевтичний матрац на диван. Тепер для неї занадто високо, і вона не може спати…

Потім поскаржилася, що в шафі для її речей мало місця, а висувних ящиків їй не виділяли… Далі пішли скарги на розташування меблів, то їй не так, інше не так… І нарешті: «Ви мене на кухні поселили, як слугу яку!» На запитання доньки: «У спальню хочеш, а нас із чоловіком у вітальню?». Чи не знайшла, що сказати. Гостя прагнутиме все переставити. Навести свій порядок. Засунула в стиралку біле з кольоровим і воно розфарбувалося. У тому числі білі сорочки Андрія. Тепер їх лише викидати. Спалила електричну каструлю.

До nожежі справа не дійшла. І жодних докорів не сприймає — винні самі речі та їх безпутні господарі. Арині незручно перед чоловіком, хоч Андрій ні слова докору не сказав. Але сама Арина розуміє — якби так як поводиться її мати поводилася її свекруха, то вже вона б тій все висловила. І сказала матері: «Ти коли до нас напрошувалася, знала про наші умови. Якщо не подобається, йди туди, де краще». Мати психанула і поїхала жити у підсобку за місцем роботи. Арина намагалася додзвонитися до матері, відправила СМС «Повертайся». У відповідь «Я бездомна, живіть щасливо.»