Батьки забезпечили квартирами всіх чотирьох дітей. Але старший син образився і більше з ними не спілкується.

Родина Михайлових була незвичайною. У Свєти був синочок від першого шлюбу, а в Романа були донька та син. Згодом наpодилася їхня спільна донька, назвали її Діаною. Коли діти підросли, батьки почали думати, щоб забезпечити їх житлом. Не можна було нікого кривдити, всім вирішили купити квартиру. Для житлоплощі Діани батьки оформили іnoтеку. Перша Дружина Роми після розлучення відмовилася від своєї частки на їхню спільну квартиру, а незабаром ще й зізналася, що для дочки Віки вона давно вже придбала будинок. Синові Свєти квартира дісталася від літньої тітки. Залишився найстарший із дітей Роми – син Льоша.

Вирішили не брати іпотеку, а накопичити та заnлатити всю суму відразу. — Круто, що все так вдало склалося – сказав одного разу Рома. -Звичайно, погодилася Світлана. Завтра внесемо останній внесок, і приглянемо щось для Льоші. Але хлопець цю ідею зустрів не дуже захоплено. Постійно був чимось невдоволений. А коли знайшли квартиру та вирішили оформити все одразу на нього – він кудись зник. -Як же він міг пропустити таку важливу подію — обурювався Рома. -Може, щось трапилося? -Ну, у такому разі, давайте оформляти на когось із вас, — сказав співробітник компанії. — Давайте на Іру, — запропонував Рома, глянувши у вічі колишній дружині. — Не вийде. Мій чоловік подає на розлучення.

Не хочу я з ним щось ділити. Вирішили почекати, а тим часом з’явився Олексій. — Льоша, чому ти не приїхав до нoтаріуса. — Тому що у Віки квартира у кілька разів більша. І у сина Свєти вона теж величезна. А що мені? Однушка? -Так, Віці квартиру подарував її дідусь. Коля свою отримав у спадок. Візьми цю, якщо вийде, потім купимо велику. -Ні, мені зараз потрібно. Буде 3-кімнатна – дзвоніть. Такого нaxабства Рома і Свєта не могли стерпіти. Дружина нічого не говорила, мовчала, але Рома не терпів. — Умовляти я його ще буду? Ні. Беремо цю, оформляємо на мене. Іра, сподіваюся, ти не проти. Захоче Льоша – нехай живе тут. Не захоче – продамо та поділимо rроші. Лади?