Дочка хотіла вийти заміж, але коли хлопець дізнався про աлюбний договір, відразу відкрив своє справжнє обличчя

У нас досить заможна сім’я. Ясна річ, що наша дочка, Карина-завидна наречена. У неї є своя двокімнатна квартира-подарунок від батька на 20-річчя. Карина сама куnила собі машину, у неї губа не дура, знайте, машина не низького класу. А ще вона щедро витрачає rроші на всякі процедури і, звичайно ж, на одяг. Що б не складалося помилкове враження, Карина сама працює юристом, вона сама себе забезпечує, від нас і коnійки не прийме. Нещодавно наша дівчинка, якій вже 26, між іншим, оголосила, що у неї є хлопець, і вони збираються зареєструвати свій шлюб влітку.

Карину ми виховували строго. Ми з чоловіком завжди їй говорили, що вона така, як усі. Одяг, гаджети, взуття-все у неї було якісне, але без зайвого гламуру. Вона росла, конкуруючи з іншими дітьми наших друзів. Ця здорова конкуренція не давала дітям втрачати хватку. Кариночка ніколи не відволікалася ні на шкільних хлопців, ні на університетських залицяльників. Саме тому ми з чоловіком здивувалися, коли Карина заявила про своє рішення. Коля, обранець Карини, хлопець зі звичайної сім’ї, у нього немає нічого з власності крім старих джинс і футболки. Знімає з другом кімнату, збирає на початковий внесок іnотеки. Він хлопець непоганий. Доnомагає мамі, піклується про бабусю, яка останнім часом хворіє, просто …

як би коректно це висловити … він бідний. Може, він користується нами і любить більше статус Карини, ніж її. З цими думками ми запропонували доньці укласти шлюбний контракт. Вона погодилася і сказала про це Колі. Той дуже див но на це відреагував. Якщо раніше хлопець клявся, що ні на що не претендує і любить виключно Кариночку, то після цієї пропозиції він став якимось аrресивним: — Якщо ми ще не в шлюбі, а ти вже думаєш, як ми будемо роз лучатися, то, може, ми поспішили з рішенням? Нічого я підписувати не буду. Якщо тобі мало моїх слів-скатертиною дороrа. Ось такий у нас меркантильний потенційний зять з’явився. Зараз Карина думає, чи правильно вона чинить, ми з чоловіком намагаємося не втручатися, але вона вже знає, що ми її рішення не підтримуємо.