Мама залишила дитину в машині, а той кудись зник. Через 15 років з’ясувалася вся правда

Аркадій і Жанна були абсолютно щасливі в шлюбі. Вони любили весело проводити час в колі друзів. Двері їх будинки були завжди відкриті для близьких людей. Подружжя були дуже товариськими людьми, навіть подружилися з сусідами. Через кілька років вони вирішили завести дитину. Задумане здійснилося тут же. Жанна народила чоловікові прекрасного хлопчика. Вони купували своєму синові все найкраще: дорогі повзунки та іграшки.Навіть замовили золотий кулон з його ім’ям. Хлопчика назвали Назаром. Здавалося б, вони обзавелися всім тим, про що так довго мріяли. Одного літнього дня подружжя вирушило в торговий центр на автомобілі. Жанна пересадила сина в коляску і відправилася за покупками.

Незважаючи на те, що навколо було дуже шумно, Назар швидко заснув. Підійшовши до машини, Жанна згадала, що забула дещо купити. Вона залишила сина в машині і відправилася в магазин. Після повернення Жанна не виявлено дитини. У паніці, вона шукала його на стоянці, а потім і по торговому центру. Жінка була впевнена, що сина викрали, і зателефонувала чоловікові.Навколо неї стали збиратися перехожі. Хтось навіть намагався допомогти в пошуках. Аркадій так поспішав до дружини, що навіть з’їхав в кювет. Але, на щастя, відбувся лише синцями. Поліція зайнялася пошуками, але швидко зайшла в глухий кут, оскільки свідків не було. Хлопчика так і не знайшли. Нещасна мати не знала, як їй жити далі. Подружжя вирішило не заводити дітей, оскільки знову боялися їх втратити. Кімнату Назара вони не чіпали. Вони до останнього вірили, що хлопчика все-таки знайдуть.

Минуло 15 років. Жанна стала помічати, що з холодильника пропадає їжа, але Аркадій запевняв її, що нічого не чіпав. Далі вони почали звертати увагу на те, що речі лежать не на своїх місцях. Закриті двері виявлялися відкритими. Часто чувся шум на горищі. Як з’ясувалося, в їхньому будинку оселився бродяга, який виходив, коли нікого не було вдома. Жанні в якийсь момент почало здаватися, що всьому виною потойбічна сила. Одного разу вночі Жанна почула кроки. Вона вийшла на кухню і включила світло. Побачивши чоловічий силует, жінка закричала.

Перед Жанною стояв брудний і неголений юнак. Аркадій відразу ж прибіг на крик дружини і застосував силу по відношенню до молодої людини. Він зупинився, коли зрозумів, що той зовсім не пручається. Юнак був схожий на голодного загнаного звіра. Аркадій викликав поліцію, і молодої людини відвезли на допит. До ранку подружжю не спалося. На наступний день їм подзвонили з поліції і попросили приїхати. Слідчий простягнув їм золотий ланцюжок з ім’ям їхнього сина, який він вилучив у молодої людини. Батьки не поспішали стверджувати, що це їхній син, але тест ДНК підтвердив спорідненість.
Вони все-таки знайшли свого сина! Молода людина толком нічого не розумів і пізніше розповів, що його викрали, тримали в якості раба і змушували працювати. Як тільки випала нагода, він втік.