Свекруха хотіла онука, але я наро дила дівчинку. Я і уявити не могла, який kошмар після цього почнеться.

Вони були одружені близько 3 років. До одруження зустрічалися майже 3 роки. Коли вирішили одружитися, хлопець познайомив її зі своєю мамою. З першого погляду жінка сподобалася їй : вона була дуже привітна, доброзичлива, і вона подумала, що їй пощастило. Але тоді вона не припускала, з ким має справу. Вони одружилися, жили окремо. Коли вони сказали, що чекають дитину, свекруха заявила, що хоче онука : про внучку навіть не хотіла слухати. Заявила, що не прийме її. Вона переїхала в їх квартиру. Практично нічого не робила, приходила з роботи і сідала в крісло допізна, весь вечір дивилася телевізор.

З невісткою говорила дуже грубо, завжди була всім незадоволена. Мала сильний вплив на сина. Дружина натякала, щоб чоловік поговорив зі свекрухою, але він не хотів ображати свою матусю. Увечері у невістки почалися перейми, її відвезли в nологовий будиноk, через кілька годин наро дилася дівчинка; вона була схожа на янголятка. І тут свекруха влаштувала сkандал. Кричала на весь пологовий будинок, що дитина не від чоловіка, звинуватила невістку в зраді, кричала, що вона гуляща. Найприкріше було те, що чоловік підтримав маму, також звинувачував дружину в зраді і зовсім не був радий дитині.

Навіть не захотів побачити дочку. З пологового будинку жінка з донькою поїхала жити до своїх батьків, здала аналізи на батьківство і відправила результат чоловікові зі свекрухою. Через час зустріла іншого чоловіка, вийшла заміж і наро дила сина. Її другий чоловік-прекрасна людина, любить дружину, турботливий батько для двох дітей. Він обожнює дочку дружини. Якось раз з’явився перший чоловік: хотів бачитися з донькою, але вона не дозволила ы сказала, що у дочки чудовий батько. Вона поговорила з чоловіком, і він порадив дозволити їм спілкуватися. Дівчинка повинна знати, хто її справжній батько і сама вирішити, хоче вона спілкуватися з ним чи ні. Як ви вважаєте, чи правильно вчинила мама дівчинки, дозволивши їм спілкуватися?