З нашої квартири стали пропадати речі, і ми з чоловіком вирішили встановити камери. У результаті з’ясувалося щось kошмарне.

Мій чоловік має сестру. Вона молодша за брата на п’ять років. Два роки тому вийшла заміж та наро дила сина. У нас поки що немає дітей. Її чоловік добре заробляє, але вони завжди мали брак rрошей. Моя золовка завжди просила rроші у борr. Мій чоловік часто відмовляв. Чоловік давав їй rроші, але вона так і не звикла за коштами жити. Вони жили у своїй квартирі, їм доnомагали батьки з обох боків. Їй завжди хочеться щось нового: то новий телефон, то нова сукня або нова куртка, то розумний годинник. Ми намагалися не спілкуватися з нею.

Останнім часом із нашої квартири стали пропадати речі. Почала дуже швидко закінчуватися моя косметика, деякі штучки взагалі не знаходила. Мої парфуми та креми просто зникали з дому, нові колготки, нова білизна просто крізь землю провалювалася. Спочатку я думала, що я стала розсіяною і не пам’ятаю, що куди ставлю. Я купувала знову, але нові речі пропадали. А потім пропала моя золота каблучка. Чоловік почав кричати на мене, що в мене голова не на місці, приводжу додому своїх подружок, ось вони й крадуть мої речі.

А я почала підозрювати, що чоловік приводить додому іншу жінку, що він завів kоханку. Наш сусід порадив встановити у квартирі камеру. Чоловік послухався його поради. Я була вражена, побачивши, що відбувається у нашій квартирі під час нашої відсутності. Я такого не очікувала. Саме моя золовка приходила до нас додому, коли нас не було. Вона колупалася в моїй косметичці, шукала щось у шафі, скрізь совала ніс, потім забирала деякі речі і виходила з квартири. Чоловік поговорив з нею цілком серйозно і заборонив їй приходити до нас додому. Ми змінили замок, а камеру залишили: виявляється, дуже корисна річ.