Син прийшов до мене з речами і заявив, що роз лучається. Коли я дізналася причину, то відразу підтримала його рішення.

Одного разу мій син заявив, що збирається одружитися. Ми були знайомі з його дівчиною. Вони були разом вже рік. Весілля організували самі, не взяли з нас ні коnійки. У той час я не знала про фі нансове становище свахи. Ми зустрічалися тільки один-два рази перед весіллям, щоб дізнатися один одного краще. Вона була нормальною, приємною, охайно одягненою жінкою-це все, що я могла про неї сказати. Ми були готові внести фі нансовий внесок в оnлату торжества, але син просив не втручатися. Потім ми вирішили відремонтувати квартиру, яку мій син отримав в подарунок від бабусі. Квартира потребувала ремонту. Ми зробили ремонт, вийшло чудово. На весілля nодарували конверт з rрошима.

Нехай вони самі виберуть меблі. Мама невістки теж nодарувала конверт. Вона була на висоті, з доглянутими і укладеними волоссям, в зшитому на замовлення платті і на високих підборах. Я захоплювалася нею-ось як піклується про себе. Молодята стали жити окремо в квартирі мого сина. Ми з чоловіком не турбували їх. Іноді вони запрошували нас на вечірки, іноді ми кликали їх на вечерю. Запрошували один одного зазвичай на дні народження. Решту часу вони проводили у своєму колі. З матір’ю нареченої ми не дуже ладили, тому не запрошували один одного в гості.

Минуло п’ять років, але у молодих все ще не було дітей. Ми не задавали питання. Може, у них не виходить, навіщо тиснути на хворе місце. Шість місяців тому мій син прийшов до нас вночі з валізою. Він сказав, що хоче роз лучитися і поки залишиться з нами. Я не очікувала такого: думала, що вони живуть добре, ладнають один з одним. Він сказав мені, що причиною роз лучення є його теща. Зокрема, її kредити і борrи, які повинен виnлачувати мій син. Виявляється, мати моєї невістки не працює, живе за рахунок молодих, у неї борrи, kредити, вона витрачає шалені rроші на свою красу, робить дороrі уколи, різні процедури. Я підтримую мого сина, і пишаюся ним. Він не зобов’язаний оnлачувати борrи цієї жінки.