Хлопець допоміг бабусі вийти з складної ситуації, за що удостоївся нагороди — лжепристави хотіли відняти будинок у літньої жінки.

Бабі Юлі 62 роки. Живе одна, рідних немає, але є безліч проблем зі здоров’ям. В один вечір постукали до неї у двері. Вона нікого не чекала. Підійшла до дверей і запитала, хто це. Їй відповіли, що вони пристави. Баба Юля відкрила двері. Там стояли люди, але не в формі, а в звичайних джинсах і куртках. Вони показали якісь документи, але баба Юля без окулярів не бачила. Запитали її ПІБ, вона їм каже: — Юля Володимирівна Осипова. А вони їй у відповідь: — У тебе, бабо, борги накопичилися. Прийшли майно списати. Квартира теж в зоні ризику. У баби Юлі вже був досвід розглядів з такого приводу, так що вона знала, що останнім житло не можуть забрати, слова їй здалися безпідставними. Вони хотіли увійти, але баба Юля тримала їх на сходовому майданчику.

В рядах цих приставів були 2 здорових мужика, але не з тендітною старою ж їм боротися? До того ж, баба Юля погрожувала зателефонувати онукові, хоча у неї нікого не було … Бідна боялася, раптом нечесні люди до неї з’явилися. На ці розмови вийшли сусіди. Сусід схопив одного з приставів за куртку, але як тільки ті почали тикати йому документи в ніс, той відпустив. Баба Юля злякалася, подумала, зараз будинок заберуть, і вона на вулиці залишиться. Тут на крики в під’їзді спустився сусід з верхнього поверху — Саша. Баба Юля його толком не знала: допоможе сумки донести, привітається і все. Він сказав бабці, щоб та не турбувалася, він все зробить. Через 15-20 хвилин до них прийшли справжні юристи, яким зателефонував Саша.

У одного з них в руках була камера, другий почав вимагати у цих «приставів» документи, а ті і два слова зв’язати не змогли. Ще через кілька хвилин все дружно спустилися вниз. Саша залишився з бабою Юлею, заспокоїв її, сказав, що допоможе все залагодити. Але ж баба Юля і в банки толком не ходила. Тільки папірці всякі по пенсії підписувати. А вже про борги і кредити і слова йти не могло. Саша так допоміг бабі Юлі, вона так його полюбила, що вирішила в спадкоємці квартири його оформити. У неї все одно нікого не було … а Саша — хлопець молодий, квартира йому знадобиться. Він же допоміг бідній бабусі, а натомість нічого і не просив.