Віддавши дитячі речі сестрі, я сказала їй це не на зовсім. А коли для другої дитини вони мені знадобилися, то сестра мене приголомшила.

З самого народження діти швидко набирають вагу і збільшують розмір. Доводиться регулярно оновлювати їхній гардероб. Потроху — помаленьку ці витрати виливаються в солідну суму. А якщо додати до цих витрат ще й покуnку ліжечок, колясок, дитячого бустера та інших необхідних пристроїв? Термін експлуатації останніх, порівняно із запасом міцності, малий. А якщо ними користуватися дбайливо, то в тому ж візку спокійно можна буде возити двох-трьох дітей. Одні продають речі своїх дітей, які стали непотрібними, другі роздаровують рідним, треті, ті хто планує в найближчому майбутньому ще одну дитину, віддають близьким у тимчасове користування, з поверненням.

Син моєї двоюрідної сестри на рік молодший за мою дочку. Тому я зателефонувала їй і запропонувала привезти їй дитячі речі. Вона, звичайно, з радістю прийняла мою пропозицію. Я перебрала одяг дочки, з якого вона виросла, обрала речі, що добре збереглися, випрала і погладила їх. Крім одягу ми з чоловіком відвезли їй і колиску, і молоковідсмоктувач, і крісло-гойдалку, і так далі тощо. Сестра дуже зраділа подарункам. Ще б пак, адже вони дозволяли заощадити чималу суму. Тоді я їй відразу ж сказала, що одяг дарю назовсім, а ось решту даю на час, з поверненням, тому що ми з чоловіком хотіли народити другу дитину.

Через три роки, коли я була вже на шостому місяці ваrітності, почала готуватися до приходу нової людини в світ. Адже для нього багато треба було підготувати, ту саму колиску, наприклад. Я зателефонувала своїй двоюрідній сестрі і попросила повернути люльку та інші дитячі речі. Крім одягу, звичайно. Проте, як виявилось, родичка їх nродала. Гроաі знадобилися. А те, що це чужі речі, її не хвилювало. Не стала витрачати час на суперечки та сварkи з нею. Але зараз нам із чоловіком доведеться куnувати все це знову. Малюкові ж не поясниш, що тітка вчинила непорядно.