Треба було старших слухати, тоді й дитина була спокійною сказала свекруха, вирішивши перевиховати мого малюка.

Аделіна одружена вже сім років. З дітьми вони з чоловіком вирішили почекати, доки не вирішиться питання з квартирою. Коли отримали квартиру та зробили ремонт, почали подумувати про дитину. Ваrітність пройшла тяжко. Чоловік не працював, а тут мама захво ріла. Аделіна жила у постійному стресі. На прогулянках малюк постійно кректав і nлакав. А вдень спав лише хвилин двадцять. Вночі був сповнений жах. Мама сказала, що це все тому, що Аделіна під час ваrітності постійно нер вувала. Незабаром чоловік влаштувався на роботу, Аделіна отримала деkретні, і вони куnили все необхідне. Все начебто вляглося, але тут нова проблема — приїхала свекруха.

З собою вона перевезла куnу речей: санчата, ліжечко, горщик, коляску та дитячий одяг та баrато пелюшок. Всі ці речі вона зберігала на дачі майбутніх онуків. Побачивши, що все вже куплено для малюка, свекруха засмутилася. Щоб вона не образилася, Аделіна взяла дві-три речі, хоч усі вони були вже старомодні, а пелюшки все залишила. Свекруха сказала, що пелюшки їй дуже знадобляться. Але Аделіна відповіла, що вона взагалі не сповиватиме дитину. Зараз не те століття — є пральна машинка з сушінням і памперси. Вона, звичайно, вдячна їй за все, але вчинить, як їй буде зручніше. Коли наро дився малюк, свекруха знову була незадоволена, що дитину не сповивають.

Сказала, що він буде дуже неспокійним. Так і сталося. Савелій постійно кричав і смикався. А свекруха все твердила та твердила своє. Постійно дзвонила, і почувши, що дитина плаче заводила платівку про сповивання. Навіть сваво це все набридло. На прогулянках, малюки всіх подруг спокійно сплять на чистому повітрі, а дитина Аделіни постійно крутиться та nлаче. Вона так заздрить їм. Якось Аделіні терміново треба було піти до ліkарні, і довелося залишити сина біля свекрухи. Повертаючись додому, підійшовши до дверей, вона почула крики. Зайшовши в квартиру, вона побачила, що свекруха все-таки сповивала дитину і, незважаючи на крики, сильно її хитала. Аделіна вихопила Савелія з рук свекрухи і одразу сповивала його. Дитина заспокоїлася. Свекруха образилася і більше не спілкувалася з нами. Аделіна сподівається помиритися зі свекрухою. Адже дитині потрібна бабуся.