Коли у нас були гості, я покликала чоловіка доnомагати мені, але те, що він сказав мені при всіх, стало останньою краплею

Бачачи фотографії моїх подруг, наскільки вони щасливі, і наскільки вони вдячні своїм чоловікам за їх щастя, мені теж хочеться написати в соціальних мережах пост, присвячений моєму чоловікові. Але я цього робити не буду, так як він не заслуговує цього. Якщо я навіть зробила б, то це був би пост питань, щодо того, за що мені таке «щастя»? Що я в тому житті зробила не так, чим заслужила все це? Мій чоловік справжній ледар. Він раз у раз, що лежить на дивані, витріщається в телефон і дивиться відео на самі дурні теми. Тільки встає мій улюблений Іванко для того, щоб поїсти щось або піти в туалет. Ділити домашні справи на двох він не хоче, так як переконаний в тому, що прибирання, готування, прання та інше – це жіноча справа. Він повинен тільки полагодити те, що ламається в будинку.

А таке дуже рідко трапляється. Коли ми буваємо в гостях у рідного брата Вані, мені дуже приємно буває за ними спостерігати. У них в родині все шикарно. Мій дівер навіть під час чаювання взяв все в свої руки. Він сам приготував чай, нарізав пиріг, розклав шматки по тарілочках. В кінці вечора, він просто встав і вимив весь посуд. Я заздрю їм навіть. В останній раз вони у нас були вдома, я просто горіла від сорому. Моєму чоловікові взагалі було по барабану, що у нас гості. Він nродовжував лежати в позі пана, не відриваючись від телефону. Коли я покликала його доnомогти, він просто проігнорував мене. Тоді я вирішила не влаштовувати концерт, але була дуже зла.

Після того як проводила наших гостей, я висловила чоловікові все, що накопичилося за весь цей час. Але Ваня вирішив не мовчати і став звинувачувати мене у всьому. Сказав, що я істеричка і що вічно чіпляюся до нього. Ваня схожий на амебу. Він не має цілей і бажань, просто пливе за течією. Я навіть не розумію, за що полюбила його. Я поруч з ним деградую, у нього взагалі немає легкості, бажання домогтися чогось. Одного разу на весіллі у родичів я серед гостей стежила за однією парочкою. Вони були подружжям. Весь час веселилися, сміялися над жартами один одного і добре танцювали. Було зрозуміло, що у них прекрасні взаємини і справжні почуття. А Ваня мене жодного разу не запросив на повільний танець. Він тільки виходив для того, щоб поkурити. Я вже не знаю, як змінити його і перетворити на більш рухливу істоту. Якщо у вас історія схожа, можете поділитися нею? Що мені робити далі? Мені просто хочеться любові.