Уже в кріслі літака я вирішила повідомити коханому, що встигла і все добре. Яке ж було моє здивування, коли усвідомила, що схопила помилково його телефон. І все було добре, поки ввечері не надходішло смс від якоїсь Аліни

З чоловіком разом ми вже шість років. Варто сказати, що між нами не тільки любов, а й розуміння. Принаймні, мені так здається. Познайомилися ми на конференції. Я виступала з доповіддю, яка його дуже зацікавила. Приємно, коли кохана людина пишається твоїми успіхами. Мені ніколи б не підійшов партнер, який вважає, що місце жінки на кухні. Заробляємо ми приблизно однаково і досить добре. Поміняли машини. Ось зараз добудовуємо великий будинок. Думаю, що в найближчому майбутньому подумаємо про дитину і підберемо гідну няню і вихователя, які будуть нам допомагати. Але, є у мене один великий мінус. Коли я поспішаю, то стаю дуже розсіяною і можу допускати грубі помилки. Тому завжди прокидаюся заздалегідь і роблю все дуже грунтовно.

Якраз про такий форс-мажор і хочу розповісти. Мій безпосередній начальник потрапив в аварію. Подзвонив, що я повинна терміново замінити його і поїхати у відрядження. Поки він онлайн екстрено купував мені квитки, я збиралася. Необхідно було завантажити на ноутбук купу документів, зібрати сумку.На річницю весілля ми з чоловіком купили однакові телефони і поставили на них однакові паролі — дату нашого одруження. Зазвичай я кладу свій телефон в передпокої, а чоловік не розлучається з ним навіть в будинку. Вибігаючи на рейс і боячись потрапити в пробки, я машинально сунула телефон, який лежав на моєму звичному місці, собі в сумку, поцілувала чоловіка (справа була в вихідний) і пішла. За телефон згадала, коли сіла в крісло літака. Вирішила повідомити коханому, що я встигла і все добре. Яке ж було моєздивування, коли усвідомила, що схопила помилково апарат чоловіка. Робити було нічого.Щоб не залишитися без зв’язку і не пропустити важливі дзвінки, довелося домовитися з ним про дублювання інформації. Перекидали один одному важливі контакти, пояснювали те, що трапилося, просили людей передзвонити на інший номер. Все було добре.

Але ось чоловікові надійшов дзвінок від якоїсь Аліни. Коли я відповіла, відповіді не було, тиша і зв’язок була перервана. Через деякий час знову пролунав дзвінок від цього абонента. Припускаючи, що людина просто вирішила, що не туди потрапила, одразу представилась і пояснила ситуацію. Але, у відповідь — знову тиша. Думати про це в той момент мені було ніколи. Але ввечері мене чекав неприємний сюрприз.Від Аліни прийшло смс: «Між нами все скінчено!»
Мене просто пройняв холодний піт. Звичайно, я не дурна людина, і припускаю, що з цією дівчиною у чоловіка була якась інтрижка. Першим моїм поривом було відправити повідомлення чоловікові. Але, я сиділа на діловій вечері з нашими потенційними партнерами, голова була забита зовсім іншою інформацією.

Ось так я замість «відправити» натиснула «видалити». А коли зрозуміла помилку, було пізно. Переговори пройшли прекрасно, навіть краще, ніж очікували. Мій бос постійно дзвонить і дякує мені. Але, моя дорога назад затьмарена думками про цю саму Аліну. І найголовніше — я не знаю, що робити. Влаштовувати скандал і закочувати істерики я просто не вмію. Мій характер зовсім інший. І мені швидше властиво робити конкретні дії, а не заглиблюватися в довгі розмови.А які кроки зараз готова зробити? Припустимо, дана панянка — коханка чоловіка. Що буде далі, якщо пред’явити йому звинувачення в зраді? Перший варіант-визнає цей факт і вибачиться. Що це вирішить? Чи стане мені легше? Глибоко сумніваюся. Адюльтер все одно залишиться адюльтером, а я — обдуреною дружиною.

Другий варіант — він взагалі вирішить зі мною розлучитися. Для мене це вкрай невигідно. Чесно кажучи, немає бажання зв’язуватися з розділом майна, витрачати час і гроші на суди і адвокатів. Навіть якщо він вирішить залишити мені будинок, будівництвом і ремонтом в основному займалася не я. Тому, доробити все це буде проблематично. Та й про перспективу народити малюка на найближчий час доведеться забути.Крім того, я вже звикла до свого життя. Мені подобається та свобода, яку мені дає чоловік. Знайти чоловіка, який бирадів моїм кар’єрним злетам буде не легко. Адже у мене були спроби і раніше влаштувати особисте життя. Навіть не знаю, що робити. Може бути, краще взагалі не піднімати це питання?