Відверті фото кох анки Вакарчука не залишать нікого байдужим. «Справжня Афродіта».

Вже досить тривалий час фронтмену групи «Океан Ельзи» Святославу Вакарчуку приписують роман з виконавицею Христиною Соловій, яка виступала в його команді в масштабному шоу «Голос країни».

Деякий час по мережі поширювалися чутки, що заради Христини Святослав навіть кинув свою дружину, Лялю Фонарьову, але після народження їх спільної дитини чутки відпали. Сама Соловій не звертала уваги на злі відгуки і продовжувала розвивати свої проекти, в число яких входить і Instagram-аккаунт.

В якості пункту для відпочинку Христина вибрала острівну державу-Шрі-Ланку. Звідси співачка викладає нові фото і ролики як на сторінці, так і в розділі «сторіз». Нещодавно там же з’явилося нове фото в білому купальнику, де вона показала свою струнку статуру у всій красі.

Примітно, що на цьому знімку на обличчі Христини немає ні краплі макіяжу. Вибравши правильний ракурс, вона похвалилася довгими ногами, красивими стегнами і плоским животом. А підписала Соловій фото тим, що вона полетіла в теплі краї за птахами, перевірити, що вони там втратили. Це треба бачити.