Як живе сім’я карликів-блогерів: мама-культуристка, тато і їх прекрасні діти

Сім’я Адамс складається з мами Чарлі, тата Каллена і двох маленьких дочок. У всіх чотирьох діагностовано генетичне захворювання — дварфізм, тобто карликовість. Вони супроводжуються низкою побічних генетичних відхилень, які впливають на хребет, органи дихання і кровоносну систему.

Однак особливості здоров’я абсолютно не заважають батькам та їхнім дітям жити щасливо, повноцінно. Більш того, недавно в родині з’явився малюк — хлопчик. Лікарі довго боялися, що дитина успадкує генетичний дефект батьків, але, судячи з їх прогнозами, хлопчик виросте звичайним.

Чарлі і Каллен Адамси ведуть свої блоги в Instagram, у кожного є кілька десятків тисяч передплатників. Там вони розповідають про маленьких радощах і неприємності, з якими стикаються вони та їхні рідні щодня.

Ну а місіс Адамс проявляє активність не тільки в мережі, але і в спортзалі. Вона володіє відмінною формою і займається важкою атлетикою. Чарлі обожнює спорт, тому вона не припиняла займатися навіть під час останньої своєї вагітності.Люди по-різному ставляться до цього рішення, а також до того, що сім’я завела трьох дітей. Саме тому в соціальних мережах їй іноді доводиться фільтрувати коментарі. Але жінку не турбує думка сторонніх людей.

Одного разу вона мудро зауважила: «Ми дивимося на своє життя і відчуваємо, що живемо її повноцінно. Ми цілком щасливі. Ми не мучимося. Тикати пальцем і знущатися можуть по мільйону різних причин, і маленький зріст — лише одна з них «.