Жінка Наро-дила 14-Ту Дитину, А Її Дочка Зробила Rучну Заяву.

Старша дочка матері-героїні Ольги Майгун, Євгенія, розповіла в соцмережах про життя своєї багатодітної сім’ї. Нагадаємо, що недавно в пологовому відділенні перинатального центру 9-ї лікарні Дніпра Ольга народила дівчинку Беер-Шеви, яка стала 14-ою дитиною в сім’ї. Старша з сестер новонародженої старше неї на 26 років.

Після того, як сайт «Днепр вечерний» написав про радісну подію в житті сім’ї, в соцмережах стали активно обговорювати цю тему. Дніпряни розгорнули цілу дискусію: одні щиро привітали мати-героїню, а деякі громадяни стали негативно висловлюватися на адресу жінки і її сім’ї, розмірковуючи «навіщо потрібно так багато дітей» і «народять, а потім просять допомоги».
26-річна Дніпрянка Євгена Майгун, яка є старшою дочкою матері-героїні, не витримавши пересудів, зробила заяву на захист своєї дружної родини.

» Перш ніж писати будь-які гидоти, краще дізнайтеся про цю сім’ю. А нічого, що батько цього сімейства створив з нуля свій невеликий і прибутковий бізнес, і чесно платить податки, і утримує сім’ю, в той час як більшість з вас неофіційно працює на своїх роботах і не платить податків. У цій родині всі смачно харчуються, і мають хороший і новий одяг кожен сезон!

У цій родині старші діти мають хороші роботи і зарплати! Ви боїтеся, що потім будете утримувати цих дітей, в разі якщо батьки їх не встигнуть поставити на ноги? А я вам відповім: старші не дадуть образити своїх малюків — братів і сестер! Знаєте, чому я з такою впевненістю це пишу? Тому що я виросла в цій родині. І я пишаюся, що я старша в цій родині, і я в образу свою сім’ю і своїх молодших не дам !!! » — пише Євгенія Майгун.

Відзначимо, що Євгенія вже створила свою сім’ю. Вона закінчила ДНУ ім. Гончара, а зараз працює дизайнером — модельєром вечірніх суконь. Її приклад наслідувала і молодша сестра Лія, яка також шиє одяг. Якщо зайти на фейсбук-сторінку дівчини, відразу видно, як тепло вона ставиться до своєї сім’ї і як сильно любить сестер і братів.