30 років тому на світ з’явилися єдині в своєму роді шестерняшкі. Як вони живуть сьогодні

Джанет і Грем Уолтон дійсно хотіли стати батьками. Але їх природне бажання мати дітей незабаром перетворилося на справжнє життєве випробування. Протягом декількох років Джанет багато разів намагалася завагітніти. Але марноПара, нарешті, вирішила спробувати допоміжні репродуктивні технології (ДРТ). На жаль, це теж не допомогzло. Після дванадцяти спроб Джанет так і не завагітніла. Надії пари вже почали згасати, коли відбулося чудо. На 13-й спробі Джанет нарешті завагітніла.Дізнавшись про вагітність, Джанет і Грем відчули себе на сьомому небі від щастя. Здавалося, все їх страждання нарешті закінчилися. Вони з нетерпінням чекали народження свого первістка. Але коли лікар Джанет оглянув її на восьмому тижні вагітності, з’ясувалося, що вона стане матір’ю не одну дитину, а цілих шести!

Джанет і Грем були абсолютно шоковані цією новиною. Вони не очікували, що у них буде так багато дітей, по крайней мере, не за один раз.Незабаром Джанет була госпіталізована, і їй довелося залишатися в лікарні до тих пір, поки не народилися діти. Майбутня мати повинна була знаходитися під повним медичним наглядом, так як вагітність з такою кількістю дітей одночасно пов’язана з підвищеним ризиком викидня.18 листопада 1983 года, на 31 тижні вагітності, Джанет народила шістьох здорових дівчаток. Діти народилися шляхом кесаревого розтину в лікарні в Ліверпулі, Англія, і стали першими шестерняшкамі в світі.

У 1984 року, після того як лікарі переконалися, що дівчатка здорові і їм нічого не загрожує, їх виписали з лікарні.«Вони народилися здоровими на 31 тижні вагітності. Дві дівчинки були поміщені в інкубатори, так як їхні легені не встигли розвинутися в утробі матері», — сказав батько Грем.За дивним народженням сестер Ханни, Рут, Люсі, Кейт, Дженні і Сари стежив увесь світ. Їх життя судилося відрізнятися від більшості інших.Джанет і Грем купували близько 11 000 підгузників в рік і майже не спали протягом перших кількох років життя своїх дітей.

Їх батьківська життя стала схожою на нескінченні цикли годування, зміни підгузників і коротких перерв на сон.Але не тільки перші роки життя дівчаток були важкими для Грехема і Джанет.Багато років батьки не могли заспокоїтися: школа, уроки, статеве дозрівання дівчаток і все це відразу для шести дочок одночасно.Життя сім’ї Уолтон завжди було сповнена турбот!»Перші роки життя дівчаток пролетіли непомітно … Єдине, про що я шкодую, так це про те, що не було достатньо часу, щоб відкинути турботи і просто насолоджуватися життям з нашої великої сім’єю», — згадує Джанет.Але, незважаючи на постійну нестачу часу, Грем і Джанет обожнювали своїх дочок і пишалися ними.

У будинку завжди панували щастя і радість. Відносини сестер один з одним були і залишаються неймовірно міцними.Братам і сестрам вже 34 роки. Тепер вони дорослі і успішні люди.Деякі з них одружилися і завели власні сім’ї. Сара стала першою з сестер, у якій з’явилися діти — в 2014 році вона народила дочку Йорги.Сім’я Уолтон збільшиться в шість разів, і Грем і Джанет тепер стали щасливими бабусею і дідусем.

Джанет в захваті від своєї внучки:»Я обожнювала ростити і виховувати наших дочок. Я не можу сказати, що один етап у їхньому житті був кращий за інший. Просто завжди було так багато справ, що ми не могли в повній мірі насолоджуватися життям нашої сім’ї. З онуками все по-іншому» .З такою великою і дружною сім’єю у Йорги буде чудове дитинство, я впевнена! Як приємно, що Грем і Джанет тепер можуть насолоджуватися часом зі своєю онукою без постійного стресу і клопоту.Ми впевнені, що скоро в сім’ї з’явиться ще більше онуків!