Брати-близнюки взяли в дружини сестер-близнюків. І у них вже наро-дилися діти.

Трохи більше двадцяти років тому брати-близнюки з американського штату Огайо Марк і Крейг Сандерс познайомилися з сестрами-близнюками Дарлін і Діаною Неттемайер. З першого погляду хлопці зрозуміли, що це доля.Дві пари близнюків почали зустрічатися, а потім юридично оформили свої стосунки. Марк одружився на Дарлін, і Крейг повів Діану до вівтаря. На весіллі нареченої носили однакові сукні, а женихи — ідентичні костюми. Дві сім’ї купили особняки по сусідству.

Рік по тому Діана народила Крейгу близнюків. Хлопчики абсолютно схожі один на одного. Якщо ймовірність народження близнюків становить від 3 до 1000, то ідентичні народжуються один раз в мільйон випадків.
Друга пара подружжя-близнюків трохи «підкачала». Їх близнюки ще не народилися. Але Дарлін явила світові дівчаток-погодок, які виглядають як близнюки. Пізніше у Дарлін і Марка народився хлопчик.

Подружні пари Марк і Дарлін, а також Крейг і Діана воістину дивні і унікальні. Зрештою, у них один і той же набір генів, а це значить, що їх діти генетично двоюрідні брати, а рідні брати і сестри.Дві сім’ї Сандерс як і раніше живуть по сусідству і разом виховують своїх дітей.Їх часто запрошують на телебачення, про них пишуть наукові статті, і вони часті гості на фестивалях близнюків!