В Першу Шлюбну Ніч Дружина І Чоловік Домовилися Нікому Не Відкривати Двері, Але Те, Що Сталося Потім, Змінило Чоловіка Назавжди

У перший день свого шлюбу дружина і чоловік домовилися нікому не відкривати двері.У той же день батьки чоловіка прийшли до них і постукали в двері. Чоловік і дружина подивилися один на одного.Чоловік хотів відкрити двері, але, оскільки у них була домовленість, він цього не зробив, тому його батьки пішли.Через деякий час в той же день прийшли батьки дружини. Дружина і чоловік дивилися один на одного, і хоча у них була угода, дружина зі сльозами на очах прошепотіла: «Я не можу зробити це з батьками», і вона відкрила двері. Чоловік нічого не сказав.

Пройшли роки, і у них народилися 2 хлопчика. Через деякий час у них з’явилася дівчинка. Батько влаштував дуже велику і щедру вечірку на честь новонародженої дочки і запросив всіх друзів. Пізніше тієї ночі його дружина запитала його, в чому причина такого великого свята на честь їх дочки, в той час як вони не робили нічого подібного в честь старших дітей.Чоловік просто відповів: «Тому що, нарешті, народилася та, хто відкриє мені двері».Дочки адже такі особливі!Ваша маленька дівчинка буде тримати вас за руку зовсім недовго, але зате буде тримати ваше серце все життя. Дочки — ангели.