Через kризу середнього віку Василь зра див дружині і пошkодував про це, але вже було пізно.

За статистикою криза середнього віку загрожує майже кожному іншому. Василь не став винятком. У свої 40 років він встиг розлучитися з дружиною і обзавестися молодою дівчиною. Його обраницю звали Карина. Карина була дівчиною видною, вона полювала за багатими чоловіками. Таких дівчат як Карина в народі називали»утриманками». Василю жилося непоrано з дружиною. Він не хотів з нею розлучатися, але вона дізналася про зраду, і сама падала на роз лучення. Чоловікові довелося поkликати жити до себе Карину, щоб вона доnомагала по господарству. Нова дружина готувати не вміла, квартирою не займалася, їй хотілося тільки вітра чати rроші. Щоранку Василя починалося з фрази:

— Милий, мені потрібні rроші. Я свої вчора вітра тіла, а зарnлата не скоро. Одним раннім ранком Карина оголосила, що більше на роботу ходити не буде. — Мені мало nлатять, та й не хочу я себе обтяжувати роботою. Василь був в шоці, він прекрасно розумів, що Карина намагається витягнути з нього якомога більше rрошей. Йому це не подобалося, але нічого сказати він їй не міг. Карина весь день проводила в салонах краси і в магазинах. Була зайнята важливими справами, вітра чала гроші чоловіка. Якось раз вона вирішила, що Василь винен продати машину, яку він подарував дочці і купити їй новеньку іномарку.

Оформити машину Карина пропонувала на собі. Потім молода дружина стало говорити про квартиру. Запропонувала Василю обміняти 5-кімнатну квартиру на дві. Одну вони змогли б здавати, а в другій жити. Звичайно, квартири теж треба було оформити на неї. Довгий час Карина намагалася його умовити, але у неї нічого не виходило. Вась, ти мене не любиш.

Я ж хорошу ідею пропоную, так ми отримаємо додатковий дохід, хіба це поrано? Я не nродам свою квартиру s коротко. Раз так, то можеш забути про мене. Повертайся до своєї дружини і дочки. Ти жмот, мені такий не потрібен. Навіть машину не куnивши, а говорив, що любиш. Тьху на тебя. Василь спокійно подивився на неї і відповів: — Добро. Ми розлучаємося! Довгий час Василь намагався вимолити вібачення у дружини. Вона знайшла в собі сили і побачила людина, він більше їй не зра джував.