Мріючи про розкішне і баrате життя, щодня крутилася як білка в колесі, виконуючи домашні справи.

Сергій уже пішов на роботу, а Катерина досі вал ялася у ліжку. Катерина повільно оминала шикарну квартиру свого kоханого. Милувалася гарним виглядом з його ванної кімнати і думала, як добре було б, якби вони жили разом. Катерина зібралася, зачинила двері і побігла на роботу. По дорозі і протягом усього дня вона думала, як тонко, але при цьому не нав’язливо натякнути Сергію на те, що настав час робити їй пропозицію. Вони вже рік разом, але про це нічого не говорить. Увечері Сергій подзвонив їй і сказав, що поїдуть до ресторану вечеряти. Катерина намагалася виглядати дуже добре, але скромно. Після двох келихів ігристого вона не витримала і сказала Сергію, що вона хоче, щоб він зробив їй пропозицію.

Сергій глянув на неї і сказав: «Я думаю не варто поспішати, доїдай і поїхали до мене». Вони приїхали до Сергія. Катерина стояла у ванній кімнаті і міркувала про щось. Він підійшов до неї і кинув їй ключі. Катерина дуже зраділа. Наступного дня вони з’їздили до неї додому. Вона зібрала речі та приїхали назад. Наступного дня Катерина повернулася після роботи та почала готувати вечерю. Вона зателефонувала мамі, шукала в інтернеті різні рецепти. Коли Сергій приїхав додому, вона накрила стіл і почали вечеряти. Сергію вечеря особливо не сподобалася. Після вечері він написав перелік обов’язків Катерини. Вона дуже здивувалася, коли він дав їй список. Сергій дуже порядний чоловік.

Він любить, щоб у нього вдома завжди був порядок та чистота. Протягом місяця Катерина крутилася, як білка в колесі. Щоранку прокидалася, готувала сніданок, гладила йому сорочки, бігла на роботу. Протягом усього дня думала, що приготувати на вечерю. Приходячи додому, вона вбиралася вдома, готувала вечерю, гладила випрані сорочки і при цьому завжди хотіла виглядати привабливо. Щоразу Сергію щось не подобалося. То вечеря була не смачна, то сорочка пом’ята, то у ванній кімнаті дзеркало брудне. Катерина ночами дзвонила мамі і скаржилася, казала, що більше не витримує, що він завжди незадоволений. Вранці після сніданку, коли Сергій знову почав висловлюватися, Катерина не витримала і вона теж висловилася. Але потім, після розмови, вона зібрала свої речі та поїхала назад додому.