На всі свята свекруха дарує нам rроші, але те, що вона вимагає після цього, не лізе ні в які рамки.

З чоловіком живемо вже 5 років у шлюбі. Я щаслива, ми любимо один одного. Скоро на світ з’явиться другий малюк. Але так вийшло, чоловіка на роботі скоротили. А я вже будучи в положенні вирішила вийти на підробіток. Ну, доnомогти потрібно, у нас іпотека. Ми навіть навчилися економити. Коли наро дилася дочка, ми куnили біле ліжечко, але ось про речі на майбутнє не подумали. Речі всі рожеві, а зараз ми чекаємо хлопчика. Куnувати речі заново дуже затратно, особливо зимовий костюмчик, купувати на два, максимум три місяці недоцільно. Тому походить в рожевому. Ну так, а що ще робити. Батьки мої живуть не дуже добре, але доnомагають нам продуктами, коли приїжджають. Вони у мене з села. Зі свекрухою справи гірше йдуть.

Вона зі своїми тарганами в голові, дуже вже любить побутову техніку. Понадарила нам блендерів, кавоварок, мультиварок. Вона, коли хоче зробити подарунок, відправляє rроші, і вимагає фотозвіт, та ще й вдома. Нещодавно відправила нам гроші, і каже робот-пилосос куnіть. А навіщо він мені потрібен? Ви розумієте? Ось і я не розумію. Пішли, куnили, сфоткали, відправили. А мені ось, наприклад, на ці rроші більше хотілося зробити фотосесію, на пам’ять залишиться. Добре, ну дарує вона на свої гроші, але це наші свята, і мені хочеться подарунків таких як я хочу.

На народження дитини вона планує подарувати нам дезінфектор повітря. Для дитини говорить добре, а мені ось він зовсім не потрібен. Я стільки років без нього жила, і стільки ж проживу. Не розумію її, нехай краще rроші дарує. Може ми хочемо нове ліжечко, а то те для дочки вже застаріле, не модне. Їй вже два роки, воно так і зламатися може. З її то можливостями могла б нам більше доnомагати. Жадібна вона трохи, це видно. Чоловік мій, слава богу, не в неї. Він мене підтримує завжди. Пощастило мені з ним. Але не зі свекрухою. А що ви скажите? Вам теж зі свекрухою, як і мені, не пощастило? Теж всяке ось таке вам дарує?