Діма зробив мені проnозицію, і покликав до нас в гості друзів. Але вночі сталося те, що змінило наше життя назавжди

Це було років зо два тому. Я тоді зустрічалася з Дімою, ми давно зустрічалися, всі розчулювалися нашій парі, друзі говорили, що я квітну поруч з ним. Я так довго чекала його пропозиції, я навіть не натякала йому, думала сам зрозуміє, коли треба. І ось він зважився, зробив все як у фільмі. Запросив мене в ресторан, келихи шампанського, а на дні кільце. Я була на сьомому небі від щастя. Звичайно, я розповіла про таку радісну подію Катьці і Юльці – це мої найкращі подружки були. Ми обговорювали, які плаття мені краще куnити для весілля. Через тиждень ми з Дімою вирішили покликати друзів на дачу.

У підсумку приїхали його друзі і мої подружки. Ми смажили шашлики, співали пісні біля багаття. Було дуже весело. Під ніч ми розійшлися і я вирішила, що дівчатка будуть спати з дівчатками, а хлопці в окремій кімнаті. Вночі я вирішила піти випити води, Юлі не було. Я швидко одяглася, подумала раптом, що їй погано, може вона перепила. Спускаючись сходами, я побачила у вікні, що хтось стоїть у дворі. Я підійшла до вікна ближче це були Діма і Юля, вони цілувалися. Поки я спускалася до них, вони вже зайшли в сарай. Я пішла слідом за ними. Вони були абсолютно голими.

Такого я від близьких людей не очікувала. Мене ще так ніколи не зраджували. Я розбудила Катю, і ми поїхали. Більше я з ними не спілкувалася і не бачилася. Я от не розумію, навіщо весь цей цирк потрібен був? Для чого ця пропозиція, якщо він мене ніколи не любив, ну зробив би її Юльці, роз ійшлися б раніше. А що зі мною зараз? Я поїхала в інше місто, зустріла свого чоловіка, ми одружилися, любимо один одного. А Юля? Вона одна начебто, я навіть їй не цікавлюся, Діма потім з нею не спілкувався. Та мені все одно вже на них. У мене своє життя у них своє.