Чоловік врятував життя, а потім уси новив дітей, кинутих напризволяще!Ця чудова історія сталася кілька років тому.

В одному з сіл Павловського району, в невеликому будиночку, який можна було б назвати хатинкою, жили два хлопчика, Максим і Діма. Вони рідко бачили своїх батьків: їх батько давно пішов, а їх навіжена мати з’являлася раз в тиждень і знову зникала в пошуках нового кавалера. Вона не балувала їх їжею: принесла їм буханку хліба, і це було все. Одного разу сусідка помітила, що давно не бачила цю маму вдома, і викликала поліцію. На дзвінок відповіла група, що складається з прапорщика поліції Сергія Шараухова. Сергій згадує, що у нього мало не зупинилося серце від того, що він побачив в будинку. » Я не міг повірити, що люди можуть так жити в наш час. Вікно в будинку було розбито, Максим набивав його якимись ганчірками, а потім дулом.

Був березень. На ліжках брудна ліжко, ні подушок, ні ковдр. Їжі немає ». Сергію стало не по собі. Старший Максим загорнув брата в матрац, щоб йому було тепло, адже в кімнаті було дуже холодно. Моторошне видовище. І тут в голові прапорщика майнула думка — «Я їх заберу», і вже вголос він запитав: «Ну що, хлопці, підемо до мене?». Але хлопці були так налякані, що тільки сховалися за жінку зі служби опіки. Але раптом Максим закричав: «Папа, і як я тебе тоді відразу не впізнав !!!» «У мене по руках пробігли мурашки, такі приємні, і сльози навернулися ».Дітей негайно забрали і відвезли в лікарню для обстеження. Але крім цього, їх все ще потрібно було вимити і нагодувати. Цілих шість днів хлопчики сиділи в холодній хаті і їли одну буханку на двох, економлячи її.Сергій зателефонував дружині і став розповідати їй про цих нещасних братів. На наступний день вони разом вирушили в гості до дітей, попередньо купивши їжу, одяг та іграшки.

Дружина Сергія, Олена, говорить, що відразу зрозуміла, що все серйозно. У них вже був син, якому ось-ось виповниться рік (і в Олени було три дочки від попереднього шлюбу). Але вона бачила, що з-за цих дітей її чоловік буквально не знаходив собі місця. Якраз тоді сім’я продала машину: вони хотіли її поміняти, але вирішили, що це може почекати. Замість нового транспорту вони купили хлопчикам одяг, як зимову, так і літню, іграшки, а також ліки, так як і у Максима, і у Діми був букет хвороб. Лена і її однорічна дитина стояли не одну чергу в інстанціях, щоб отримати всі документи на усиновлення. Після лікування в лікарні діти вирушили до своїх нових батьків. Олена згадує, що в першу ніч, коли вона застелила їм постіль в їх нових ліжках, вони прошепотіли: «О, мама, як добре! Вдома було так холодно і дуже холодно!», — від цих слів стиснулося серце.Зараз Максиму 5 років, Дімі 4, Максим думає як дорослий: «Знаєш, мамо, я буду як наш тато, у мене буде велика сім’я, будинок і джип, і я ніколи не кину своїх дітей!»