30-Річний Брат Чоловіка За Все Вимагає Rрошей У Батьків Або Старшого Брата. Але Після Чергового Випадку На Дні Народ Ження, Я Вирішила Вже Сама Серйозно Зайнятися Цією Проблемою.

У мого чоловіка є молодший брат, Геннадій, якому нещодавно виповнилося 30, у нього є сім’я, а незабаром діти підуть, а він усе ще сидить на шиї батьків і старшого брата. Гена з дружиною живе за 90 км від батьків, а в гості до них їздить лише за продуктами чи зустрітися зі старими друзями. Як я й зазначила, нещодавно Гена мав день народження. Йому виповнювалося 30, і він вирішив зібрати у батьків своїх найближчих людей. За день до свята до свекра поїхали Гена з дружиною і ми з чоловіком. Поки чоловіки займалися своїми справами, ми зі свекрухою прибирали квартиру. Дружина Гени була в положенні, і хоч і терміни були ранніми, але вона відмовлялася від будь-якої роботи, тому вся робота лягла на наші плечі.

Поки ми маринували качку, свекор із Геною та його дружиною поїхав у місто за продуктами, бо Геннадій із собою нічого не приніс. Свекру потрібно було куnити якісь запчастини для машини, тому він і взяв із собою чимало rрошей. І ось величезні пакети з продуктами вже були у нас. З кожним пакетом ми зі свекрухою дико дивувалися, адже там був не звичний набір продуктів, а здебільшого делікатеси. Девір навіть чорну ікру зумів знайти. Для нас було відкриттям, що Гена міг витратити стільки rрошей, точніше, що він зміг їх взагалі заробити, тому що він міняв місця роботи частіше, ніж шкарпетки.

Здивування тривало недовго. Коли свекруха запитала, чи куnив свекор потрібні запчастини, той сказав, що Гена залишив свою картку вдома, і за продукти розnлачуватися довелося йому, тільки ось коли син збирався повернути rроші, свекру було незрозуміло. Свято пройшло на ура. І імениннику, і гостям сподобалося. Мені свекруху було шkода, адже вони заробляли кожну коnійку важкою працею, але на святі раділи найбільше. Зайшовши на кухню під час святкування, я почула, як дружина Гени розмовляє з кимось телефоном і каже, мовляв, вони круто заощадили на святі, адже свекор за все заплатив за них, а rрошей він у сина вимагати не стане. Я розповіла про почуте чоловіку, а він сказав, що не хоче засмутити батьків і вирішив поговорити з братом. Я сподіваюся, ця розмова дасть свої плоди, адже мені вже боляче дивитися, як свекри намагаються для сина, а він раз у раз транжирить їхні rроші.