Жінка Розлютилася І Втекла З Дому — Кинувши Чоловіка І Дітей. А Через Два Дні Вона Отримала Лист

Коли батько сімейства повернувся додому, він вирішив спокійно подивитися футбольний матч і не пов’язуючи себе домашніми і батьківськими зобов’язаннями. Заспокоювати кричущих дітей йому взагалі не хотілося. Однак в цей вечір всьому судилося змінитися: грюкнувши дверима, дружина пішла, втративши терпіння. Діти залишилися з батьком. Безтурботний чоловічий світ з пивом на дивані раптом перекинувся з ніг на голову. Ось що чоловік написав дружині через пару днів: «Дорога моя, Пару днів назад ми посварилися. Я прийшов додому — валився від втоми. Це було 8 вечора, і я просто хотів впасти на диван і подивитися матч. Ти була в поганому настрої і теж моторошно втомилася. Діти билися, а малюк кричав, поки ти вкладала його спати. Я зробив голосніше, щоб нічого цього не чути. «Ти ж не помреш, якщо трохи допоможеш і внесеш внесок у виховання дітей?» — запитала ти, зменшивши звук. Я роздратовано відповів: » Я цілий день пропрацював, щоб ти весь час могла залишатися вдома і грати в ляльковий будиночок

«. Почалася сварка, один за іншим повалилися аргументи. Ти плакала, тому що втомилася і злилася. Я багато всього тобі наговорив. Ти кричала, що більше так не можеш. Потім ти вибігла з дому і залишила мене одного з дітьми. Довелося мені самому нагодувати їх вечерею і укласти спати. На наступний день ти не повернулася. Я взяв вихідний на роботі і залишився вдома з дітьми. Я пройшов через все сльози і скарги. Я цілий день бігав колами по дому, не маючи вільної хвилинки навіть для того, щоб прийняти ванну. Я одночасно грів молоко, одягав дітей і мив кухню. Разом. Я був замкнений будинку на цілий день, не маючи можливості поговорити з людиною старше 10-річного віку. У мене не було можливості нормально сісти за стіл і насолодитися їжею — треба було весь час дивитися за дітьми. Я відчував таке виснаження, що міг би безпробудно проспати годин 20. Але це неможливо, тому що малюк прокидається і кричить кожні три години. Я прожив без тебе два дні і одну ніч. Я все зрозумів. Я зрозумів, як ти втомлюєшся. Я зрозумів: бути матір’ю — постійна жертва. Я зрозумів, що це набагато важче, ніж сидіти в офісі по 10 годин і приймати серйозні фінансові рішення.

Я зрозумів: ти пожертвувала своєю кар’єрою і матеріальної свободою заради того, щоб бути поруч з дітьми. Я зрозумів, як важко, коли твоє фінансове становище залежить не від тебе, а від твого партнера. Я зрозумів, що ти жертвуєш, коли відмовляєшся піти з друзями на вечірку або в спортивний зал. Ти просто не можеш зайнятися улюбленою справою і навіть виспатися. Я зрозумів, що ти відчуваєш, коли тебе замикають на замок з дітьми, і ти пропускаєш все, що відбувається навколо. Я зрозумів, чому ти ображаєшся, коли моя мама критикує твої методи виховання. Ніхто не розуміє дітей краще, ніж їх мати. Я зрозумів, що матері несуть найбільшу відповідальність в суспільстві. Ніхто, на жаль, цього не цінує і не звеличує. Я пишу тобі цього листа не просто для того, щоб сказати, як сумую за тобою. Я не хочу, щоб ще один твій день пройшов без цих слів: «Ти дуже смілива, ти прекрасно справляєшся, і я захоплююся тобою! » Роль дружини, матері і домогосподарки в суспільстві, будучи найважливішою, дійсно цінується найменше.