Я записала розмову з моєю подругою, де скаpжилася на чоловіка і свекруха — і відправила запис її чоловікові

Сьогодні я дізналася таку історію, що моя віра в людей назавжди загубилася. В черговий раз я пішла до Лілі, щоб в теплій бесіді дізнатися подробиці її життя:- Марина, ти ніколи не дізнаєшся, на що здатна людина; у мене було два клієнта, які довгі роки були подругами, завжди приходили до мене разом; одного разу одна з дівчат прийшла одна; спочатку я відчула незручність запитати: чому немає подруги, потім не витримала, запитала, де Віра, і Таня, витираючи сльози, розповіла:»Ти знаєш: називати його подругою буде розкішшю, я дуже розчарована цим життям. Людина, якій ти довірила найменшу таємницю, зуміла вдарити зі спини. Одного разу ми з чоловіком дуже серйозно посперечалися, я пішла до Віри, відкрила серце своїй подрузі і почала скаржитися на чоловіка, говорила про свекрухи неприємні речі.Як потім з’ясувалося, вона записала всю розмову і відправив моєму чоловікові, після чого Володя розлучився зі мною ».

Зітхнувши, Лілія продовжила:- Я дуже засмутилася, почувши цю історію, спробувала втішити її. Через кілька днів прийшла Віра. Зробила вигляд, що нічого не знаю, запитала, чому вона одна, і де твоя подруга.
Таня, злегка посміхаючись з-під мокрих очей, сказала: «Я не знаю. Я не винна, я зробила те, що продиктувало моє серце, мені чоловік Тані подобався, кожен раз, йдучи додому до своєї подруги, все більше захоплю валася ним; спочатку не було ніякої реакції з боку Володі, але потім він став звертати на мене увагу. Щоразу він робив нові компліменти, які ще більше зблизили нас. Одного разу я навідалась, коли не було вдома Тані, прикинулася, ніби не знала, але Володя з ввічливості запросив мене, пригостив гарячим чаєм, який потім став вином, музикою, постіллю … Перед тим, як піти, Володя сказав мені, що дуже любить дружину і не має причин розлучитися. Я зрозуміла, що повинна була щось зробити, і вирішила розвести їх на основі помилок Тані ».

— Віра розповіла про те, що розповіла Таня, оправдуючись тим, що зробила це для свого щастя. Звичайно, було приємно чути, що вона не обманула і розповіла так, як було, але мене приголомшила друга частина історії.»Ліля, зараз у мене інша проблема: з’ясувалося, Володя, яким я захоп лювався, насправді не той чоловік, з яким я хотіла б жити, він неохайний, грубий чоловік, якому цікаво тільки смачно поїсти, крім того, я заробляю більше за нього , що нервує і мене, і його. Зараз, скажи мені, як я можу відірватися від Володі: він любить мене як божевільний і каже, що ні в якому разі не відпустить, все пробувала, але не виходить ».Весь цей час я слухала приголомшливу історію Лілії, і справді не знала, що робити і думати, як довіритися вірній подрузі після всього цього і нагодувати вірного чоловіка.