Після nологів Яна думала, що мама посидить з дитиною, а сама дівчина вийде на роботу. Але як виявилося — у мами інші плани

Вийшло так, що Яна заваrітніла від людини, яка не збиралася з нею одружитися. Та й про дитину він особливо не мріяв. Позбавлятися від дитини було пізно, сама Яна цього не хотіла. Довелося повернутися в будинок батьків. Батьки добре прийняли доньку, без осуду. У них велика трикімнатна квартира, хороший ремонт. Яні виділили найбільшу кімнату, облаштували її для майбутньої внучки. Народилася у Яни дівчинка Машенька. Бабуся і дідусь з перших днів оточив її турботою і увагою. Сама Яна поки не працювала, але дуже хотіла мати якусь незалежність.

За комунальні nлатежі та продукти nлатили батьки. Яна ж куnувала все необхідне Марійці на її виnлати для дитини. Батько Маші так і не з’являвся, звісно і не доnомагав фі нансово. -Мама, залишився рік до садка, але Машенька вже зовсім велика і без мене нормально вдома залишається, не nлаче. Може ти з нею сидіти будеш, поки я на роботу вийду? — Ні, цього ще не вистачало. Ти дитину наро дила, ось і доглядай за нею сама. — Але, мамо, ти все одно вдома сидиш на пенсії. У тебе справ немає, а я хоч на півставки вийду.

І якраз зайві грошики в будинку будуть. — У нас батько нормально заробляє, ти не голодуєш. Не вигадуй мені тут. І так кожен раз. Якщо Яні хочеться піти з подружками погуляти, то мама не погоджується з онукою сидіти. Їй спокійніше, коли дитина знаходиться поруч з Яною. Насправді вона просто боїться, що Яна знову знайде собі чоловіка, і знову заведе відно сини. — Мамо, мені вже 31 рік. Час йде, мені потрібно якось особисте життя влаштовувати. — Ти зараз дитиною своєю займайся, а потім про особисте життя думати будеш. — Так потім вже пізно буде… кому я потрібна буду за 40? — А ось потрібно було раніше про це думати!