Весілля зіграли скромне, але веселе. Жити переїхали в квартиру нареченого. Але Маринина мама.Її відхід в інший світ перевернув все життя молодих з ніг на голову.

Весілля зіграли скромне, але веселе. Жити переїхали в квартиру нареченого. Але Маринина мама … Її відхід в інший світ перевернув все життя молодих з ніг на голову.Марина працювала в кафе офіціанткою, коли познайомилася з Вадимом. Дівчина на той момент тільки закінчила ВНЗ, але за роботу за фахом пропонували дуже вже смішні гроші. Можливо, в місті оплата була більше, а то і в самій столиці, де Марина вчилася, і її червоний диплом дизайнера мав би цінність.Проекти дівчини захоплювали викладачів, багато з них навіть вдалося втілити в життя. Але в її маленькому містечку найбільші доходи приносили численні кафе.

— Цікаво, звідки люди беруть на це гроші при відсутності роботи і постійного заробітку? — постійно думала Марина.Однак їй довелося повернутися зі столиці, адже мама захворіла. Дізналася про це дівчина тільки після отримання диплома. Мама не хотіла відволікати її від навчання, адже отримання диплома дизайнера було мрією всьогоїї життя. Ось і змогла Маринка влаштуватися лише на роботу офіціанта і то через знайомих.Вадим теж на той момент працював продавцем в салоні зв’язку одного популярного оператора. Хлопець жив один: батько з матір’ю покинули цей світ чотири роки тому. Вони залишили синові хорошу двокімнатну квартиру в центрі.Він часто ходив обідати в кафе, розташоване недалеко від роботи. Він дуже здивувався, коли побачив нове обличчя. Молода і симпатична дівчина практично відразу привернула увагу Вадима. Спочатку вона дуже неохоче йшла на контакт, але з часом зрозуміла, що знаки уваги роблять її щасливішою. Вадим зміг запалити в ній вогник любові.

Зігрли весілля і зажили нишком, але не судилося довго бути щасливими. Маринина мама пішла в кращий світ несподівано. Дівчина довго не могла оговтатися. Все нагадувало про найріднішу людину. Нарешті, вмовила чоловіка продати квартиру й відправитися в столицю.- За квартиру будемо платити навпіл, — відразу ж сказав чоловік.
Марина спочатку здивувалася такій заяві, але потім погодилася. Тут і почався справжнісінький морок. Абсолютно всі покупки вони робили окремо один від одного. Марина харчувалася дешевою їжею, а одягалася в недорогих магазинах. Її зарплата не дозволяла жити краще.Вадим же шикував. Грошей з продажу його квартири було багато, тому він регулярно замовляв їжу з ресторанів, а одягався виключно в кращих бутіках столиці.Незважаючи на різне життя в одних стінах, Марина любила чоловіка. Вона звикла до такого відношення.Згодом, вона знайшла хорошу роботу. Кращі бізнесмени говорили про дівчину, яка творить дизайнерські чудеса. Звичайні «хрущовки» перетворювалися в елітні апартаменти за допомогою її проектів. З’явилися гроші — Марина стала жити значно краще. В її раціоні з’явилися хороші страви, а одяг став вишуканіше і дорожче.

— Марин, дай грошей у борг, — якось сказав Вадим.- Як? Ти витратив все, що в тебе було? — запитала дівчина.- Не твоя справа! — відповів він.- Адже там було на невелику квартиру в столиці. Я хотіла запропонувати скластися і купити, — з сумом сказала дівчина.Вадим лише відмахнувся і сухо перепитав, чи дасть вона йому грошей. Коли Маринка відповіла, що поки немає, влаштував концерт.Маринка, дивлячись на чоловіка, ніби рожеві окуляри зняла. Де вона живе? З ким? Для чого? Ні підтримки, ні розуміння. Вона пішла, тихо зібравши речі. Шкодує лише про те, що пізно